Žolelės – alternatyva antibiotikams

Teksto dydis:

Žolelės – alternatyva antibiotikams

2012-11-12 07:15

Blogos naujienos: antibiotikai tampa neveiksmingi

Nuo tada, kai 1929 m. Aleksandras Flemingas netikėtai atrado peniciliną, antibiotikai išgelbėjo nesuskaičiuojamą skaičių gyvybių. Nelaimei, šiandien antibiotikai ima prarasti savo efektyvumą. Modernioji medicina susiduria su pasipriešinimo antibiotikams iššūkiu. Kai kurios infekcijos tampa antibiotikams nebeatsparios. Pavyzdžiui, meticilinui atsparus Staphylococcus aureus (MRSA), sukelia apie 20% pavojingų infekcijų. MRSA tampa atspari vankomycinui, kuris dažnai pasirenkamos kovai su šia pavojinga bakterija.

Įdomu tai, kad 1930 – aisiais Flemingas skleidė pasauliui, jog kai kurie iš šių vaistų gali sukelti rimtų problemų. Jis įspėjo, kad penicilinu nereikėtų gydytis, kol tam nėra aiškaus poreikio. Flemingas atlikdamas ankstyvuosius eksperimentus pastebėjo, kad bakterijos moka pasipriešinti antibiotikams. Taip yra todėl, kad baterija gali greitai pakeisti savo struktūrą, kad išvengtų žudančio antibiotikų poveikio.

Antibiotikais šeriami ir fermose auginami gyvuliai. Antibiotikai įdarbinami ne sustabdyti infekciją, bet padėti gyvuliui dirbtinai augti greičiau. Grįžtant į 1977 – uosius, JAV Maisto ir vaistų administracija padarė išvadas, kad nedidelė dozė antibiotikų gyvūlių pašare padidino antibiotikams atsparių bakterijų riziką. Nepaisant to, gyvūliai pašaru su antibiotikais šeriami ir šiandien.

Geros naujienos: atsirado natūrali alternatyva antibiotikams

Mes galime gelbėti situaciją ir išvengti antibiotikų vartojimo pasinaudodami tuo, ką mums suteikė motina gamta. Tiek gyvūnai, tiek žmonės patiria žolelių medicininę naudą nuo tada, kai ėmė egzistuoti visa, kas gyva.

Daugelis tokių negalavimų kaip sinusų problemos, skaudanti gerklė, lengvos šlapimo trakto infekcijos ir paviršinės žaizdos gali būti gydomos nebūtinai vaistais. Daugeliu atveju jas galima išgydyti pakeičiant gyvenimo būdą ir naudojantis žolelėmis.

Imuniteto palaikymas: pradėkime nuo sveiko gyvenimo būdo

Antibiotikai nužudo didelę dalį bakterijų, tačiau dažnu atveju su tuo turėtų kovoti mūsų pačių organizmas. Mūsų imuninė sistema elgiasi kaip būrys karių, kurie ateina susidoroti su bakterijomis, kurios dar lieka gyvos po antibiotikų invazijos.

Kad imuninė sistema išliktų stipri rekomenduojama:

  • Gerai išsimiegoti (mažiausiai 8 valandas)
  • Reguliariai mankštintis
  • Sveikai maitintis
  • Praktikuoti jogą arba meditaciją, t.y. išmokti atsipalaiduoti
  • Stengtis nesipykti su kitais ir sekti savo troškimais

Jei laikysitės šių taisyklių, išvengsite daugumos organizmo negalavimų, o taip pat ir infekcijų, kurios užklumpa nusilpus imuninei sistemai.

Alternatyva antibiotikams: keturios žolelės, kurias būtina žinoti

  • Auksašaknė (Hydrastis): tai potencialus antibiotikas, puikiai tinka gydyti skaudančią gerklę, virškinimo sistemos sutrikimus, kurie sukelia viduriavimą. Išvalo kvėpavimo ir virškinimo sistemą nuo bakterijų.
  • Oregono vynuogė (Berberis aquifolium): šiame augale yra berberino, kuris stabdo bakterijų skverbimąsi į žarnyno ir šlapimo trakto sieneles. Geriama kaip arbata, ji puikiai išvalo šlapimo traktą; gali būti vartojama kapsulėmis arba skysčio pavidalu, gydo viduriavimą.
  • Skėstašakis kamras (Andrographis paniculata): puikiai naikina bakterijas, tinka gydyti viršutinių kvėpavimo takų infekcijas, sinusų problemas. Padeda nuo peršalimo.
  • Manukos medus: Manukos medus naudojamas žaizdoms gydyti, jį galima tepti tiesiai ant žaizdos. Manukos meduje yra metylglioksalio, kuris sustiprina antibakterines savybes. Tiesą pasakius, tyrimai patvirtino, kad Manukos medus padeda kovojant su daugeliu rūšių bakterijų, tarp jų ir MRSA.

Saugumas

Visgi, yra atvejų, kai antibiotikų vartojimo išvengti negalima. Pavyzdžiui, kraujo užkrėtimas, penumonija, inkstų infekcija, t.t. Gydytojas turi padėti nuspręsti, kokiu atveju, kokį vaistą naudoti: antibiotiką ar natūralų.

Išvados: kiekvienas turime savo pasirinkimą

Didėjantis bakterijų atsparumas antibiotikams galiausiai privers mus vartoti šiuos vaistus rečiau, juo labiau nebešerti jais gyvulių.

Pasitelkdami tokius medikamentus kaip auksašaknė, Oregono vynuogė, skėstašakis kamras ir Manukos medus mes galime natūraliai sustiprinti savo organizmo imunitetą ir deramai savimi pasirūpinti, o antibiotikus vertėtų vartoti tik tuomet, kai jų iš tiesų prireikia.

PAKELKITE SAVO IMUNITETO IQ!

Šaltinis: doctoroz.com

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

BUY BLANK ATM CARD AND MAKE UNLIMITED MONEY 2022-06-16 15:11


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.