Vidinė pergalė

Teksto dydis:

Vidinė pergalė

2013-12-17 00:00

Tadas Kavaliauskas
Bėgimo klubo „Šviesos kariai“ direktorius

Pastaraisiais metais Lietuvoje populiarinamas maratono bėgimas. Verslininko Igno Staškevičiaus iniciatyva 2004 metais organizuotas pirmasis Vilniaus maratonas. Nuo mokyklos laikų žinome pasakojimą apie Antikos graikų karį Filipidą, atbėgusį iš Maratono miestelio į Atėnus pranešti apie graikų pergalę prieš persus. Filipidas, įveikęs 42km ir 195m, mirė. Laimei, dabartiniai maratono bėgikai išgyvena ir per savo gyvenimą įveikia ne vieną maratono trasą. Tą lemia fizinis, psichologinis ir technologinis (avalynė, pagalbinės priemonės) pasiruošimas.

Maratono bėgimai populiarėja visame pasaulyje. Ypač garsus yra Niujorko maratonas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ko gero, šiuolaikiniai žmonės nori įrodyti sau ir pasauliui, kad net šiais technologijų ir sėdimo darbo laikais tobuliausias instrumentas žmogaus gyvenime vis dar išlieka jo paties kūnas. Tūkstančiai entuziastų visame pasaulyje buriasi į klubus, propaguodami sveiką gyvenseną, demonstruodami žmogaus organizmo galimybes ir įtraukdami į savo veiklą vis daugiau žmonių.

Ne išimtis ir Lietuva. Mūsų bėgikų klubas „Šviesos kariai“ susikūrė 2004 metais. Dabar klubas jungia 28 narius, iš kurių didžiausius sportinius pasiekimus pasiekusi olimpietė Diana Lobačevskė. Mes prisidedame rengiant Vilniaus maratoną, ultrabėgimą Lietuvos pajūriu, Lietuvos bėgimo taurę. Žinoma, juose dalyvaujame ir patys. Be to, klubas organizuoja šviečiamojo pobūdžio susitikimus-vakarones su žymiais Lietuvos sportininkais, kineziterapeutais, sveikos gyvensenos propaguotojais.

Nuo 2012 m. klubo direktoriaus pareigas einu aš. Klubui priklauso vyrai ir moterys, tai – įvairiausių profesijų žmonės. Amžiaus apribojimų netaikome. Svarbiausia būti bėgimo entuziastu (nebūtinai maratono) ir pritarti klubo nuostatams. Dauguma „Šviesos karių“ nuolat bėgioja ilguosius nuotolius. Kadangi tai yra tikras savo galimybių išbandymas, jam turi būti atitinkamai pasiruošta. Kruopščiai renkamės avalynę ir pagalbines priemones, savo patirtimi dalinamės maratonas.lt forume.  Sekame informaciją internete ir specializuotoje spaudoje. Visai neseniai pastebėjau olimpiečio penkiakoviniko Andrejaus Zadneprovskio išsakytas mintis apie šveicariškus Herbamedicus Arklių balzamus. Atkreipiau dėmesį, nes Andrejus akcentavo jų privalumus būtent tuo atveju, kai prireikia ištvermės. Ištvermė ir vidinė disciplina – esminės maratono bėgiko savybės. Nenuostabu, kad susidomėjau.

Nutariau pats išbandyti šildantį ir šaldantį Herbamedicus Arklių balzamus Forte. Informacija ant pakuotės skelbė, kad jie ypač tinkami sportininkams ir sunkų fizinį darbą dirbantiems. Šildantis balzamas tepamas prieš bėgimą, o šaldantis – po. Išties įtrinus šildantį Herbamedicus Forte balzamą į raumenis kaipmat pajutau malonią šilumą, oda paraudo. Pasijutau kaip po trumpo apšilimo. Startuoti buvo lengviau. Įveikęs bėgimo trasą iškart pasitepiau kojas šaldančiu Herbamedicus Arklių balzamu Forte. It smulkiom adatėlėm persmelkė malonus šaltukas, gaivino ir ramino pavargusius raumenis. Pastebėjau, kad panaudojus balzamą nuovargis praeina greičiau. Sudėty esantys 25 natūralūs komponentai suveikė kompleksiškai ir efektyviai.

Man tai buvo tikra vidinė pergalė ir malonus atradimas. Balzamais pasidalinau su klubiečiais. Iš jų išgirdau teigiamus atsiliepimus. Nuo šiol Herbamedicus Arklių balzamai Forte, papildė mano, „sportinę vaistinėlę“. Šie preparatai bus puikūs pagalbininkai, siekiant pergalių.

Daugiau informacijos www.herbamedicus.lt

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (4)

PATRICIA 2020-03-25 03:38

Vreau să-i mulțumesc dr. PADMAN un caster de vrăji foarte puternic, care mă ajută să-mi aduc soțul înapoi la mine, în urmă cu câteva luni am o problemă serioasă cu soțul meu, în măsura în care a ieșit din casă, și a început să se întâlnească cu o altă femeie și el a rămas cu femeia, aproape că am renunțat până când am văzut o mărturie online despre dr. PADMAN și am decis să-l contactez. I-am explicat problema mea și m-a asigurat că voi vedea un rezultat pozitiv după 24 de ore, în mod surprinzător soțul meu a revenit a doua zi după vraja, implorându-mă să-l iert și mi-a promis să nu mă mai lase niciodată, mulțumită dr unității pentru vraja reală și, dacă aveți vreo problemă, contactați-l, este sincer.

site web: https://padmanspell.com

Whatsapp +19492293867

E-mail: padmanlovespell@yahoo.com.

https://twitter.com/padman_dr.