Šalta, saldu ir kieta. Kas?

Teksto dydis:

Šalta, saldu ir kieta. Kas?

Masažas. Tai paprasčiausias būdas atsikratyti skausmų, streso ir nuovargio, pagerinti bendrą organizmo būklę, padailinti kūno linijas ar tiesiog maloniai praleisti laiką.
 
Šokoladinis masažas
  
Šokoladinis masažas – atpalaiduojantis ir jausmingas masažas. Pasąmonė ir kūnas visiškai atsipalaiduoja, todėl tai idealiausia priemonė nuo stresų ir blogos nuotaikos. Toks masažas mus gražina į vaikystės svajonę, kai norėjome nardytyti tikrame šokolade.
Dabar yra puiki galimybė tarsi atsidurti šokolado šalyje!
Kiekvienas gali atsikratyti nesibaigiančių stresų ir palepinti save šiltu, maloniai tirpstančiu šokoladu.
Šokolade yra daugiau kaip 800 molekulių, kurių dėka šis produktasdrėkina, tonizuoja ir atstato odą, maitina ją aktyviais elementais, tokiais kaip kalcis, kalis, magnis. Veikia nervų sistemą, kaip antidepresantas, pasižymi stimuliuojančiu efektu dėl sudėtyje esamų kofeino ir tanino elementų. Šokolado molekulės stimuliuoja ir džiaugsmo hormonų – endorfino ir serotonino gamybą
Procedūra yra patvirtinta daugeliu mokslinių tyrimų. Produktas nepasižymi jokiais neigiamais poveikiais, nei virškinimo traktui, nei kepenims.
 
Kūno masažas pradedamas nuo pėdų. Biologiškai aktyvių taškų masažas didina apsaugines organizmo jėgas, tinka gripo, URVI ir daugelio kitų sezoninių nemalonumų profilaktikai. Šokoladinis masažas teigiamai veikia stuburą. Be to jis turi ir estetinį efektą
 
Jei jus kamuoja stresas, bloga nuotaika, jūsų oda sausa, o raumenų tonusas nepakankamas, palepinkit save šokoladiniu masažu.
  
STOUNterapija (masažas akmenimis)
 
Valomasis ir harmoningas karštų akmenų masažo poveikis žinomas jau nuo senų laikų. Tai, ką mes vadiname „alternatyviąja medicina“, ištikrųjų gyvoja jau tūkstančius metų.
Karštųjų akmenų masažas siejamas su indų ir šamanų kultūromis, tačiau išliko iki šių dienų, nes padeda maksimaliai atpalaiduoti ne tik kūną, bet ir sielą. Teisingai suderintas įvairaus masažo ir karštų akmenų derinys atpalaiduoja visą kūną, palengvina chroniškus nugaros ir kaklo skausmus, giliai atpalaiduoja visą kūną, suteikia harmonijos ir ramybės būseną.
Atpalaiduojantis karštųjų akmenų masažas garantuoja nesuskaičiuojamus teigiamus fizinius bei emocinius pojūčius. Jis stimuliuoja imuninę sistemą, pagerina kraujo mikrocirkuliaciją bei medžiagų apykaitą. Pašalina sresą ir užtikrina teigiamos energijos antplūdį.
 
Masažui naudojami šlifuoti vulkaninės kilmės akmenys iš Havajų, kurie susidarė veikiančių ugnikalnių šlaituose ir ilgainiui atvėso. Jų sudėtyje yra labai daug mikro ir makro-elementų, magnio ir geležies. Jie unikalūs ir dėl to, jog ypač ilgai išlaiko šilumą. Akmenų temperatūra persiduoda žmogaus kūnui laidumo būdu. Kuo ilgiau laikomi akmenys, tuo giliau į raumenis prasiskverbia šiluma (net iki 4 cm), kuri aktyvina organizmo gyvybines funkcijas. Tose vietose, kur uždėti akmenys, padidėjęs kapiliarinis kraujospūdis, pagerina kraujotaką kraujo sąstovio zonose. Dėl stimuliacijos, detoksikacijos ir paspartėjusios mikrocirkuliacijos pagerėja ląstelių aprūpinimas deguonimi, 10-15% pagreitėja medžiagų apykaita, todėl greičiau šalinami susikaupę šlakai.
 
Šiltas” žodis... šalčiui
 
Šaltis – puikus nuskausminamasis. Dabar, kai visi turime šaldytuvus su šaldymo kameromis, nėra nieko efektyvesnio kovoje su skausmu, kaip ledas. Gydymas šalčiu padeda ne tik susimušus ar išsinarinus, bet ir esant reumatiniams skausmams. Dar vis sklando nuomonės, neva ledo kompresai, uždėti ant kaktos, ar pridėti prie smilkinių, gali „užšaldyti“ smegenis ar net sukelti meningitą. Iš tiesų, medicinoje gydymo šalčiu metodas žinomas jau nuo seno ir vadinamas krioterapija.
 
Pridedami šaltą kompresą gauname ne tik nuskausminamąjį poveikį. Jau po keleto minučių limfos ir kraujo tekėjimas kraujagyslėmis sulėtėja dvigubai. Todėl jei gydymą šalčiu pradėsime iškart, vos tik gavę traumą, tai net stipriai susimušus, pažeista vieta neims tinti ir neatsiras mėlynė. Šaldymo procedūrą reikia nutraukinėti kas trys – penkios minutės: ypač tais atvejais, kai ima skaudėti nuo pačio šalčio. Ilgai be pertraukų šaldant, galima pažeisti – nušalti odą.
 
Ledo terapija naudinga įvairiais aspektais. Darant šaltą kompresą nugarai, kilpinį rankšluostį pamerkiame į šaltą vandenį po to gerai išgręžiame. Dvi – tris valandas laikome šaldiklyje. Sustingusį rankšluostį išlankstome ir dedame ant nugaros. Skausmas beveik tuoj pat praeis.
 
Kompresams tinka plastiko maišeliai ledui arba specialūs hermetiški pagalvėlių tipo įvairių formų kompresai su druskų tirpalais, kuriuos, priklausomai nuo situacijos, galima pašildyti arba atšaldyti. Juos nesunku panaudoti kaip tvarsčius, susižeidus kelio sąnarį ar nosį (jei reikia sustabdyti kraujavimą).
 
Naudinga priemonė nuo skausmo – ledo velenėlis. Norint jį pasigaminti, reikia indelį nuo jogurto, pripiltą vandens, palaikyti šaldiklyje. Kai vanduo ims šalti, į indelį įsmeikite medinę lazdelę (pvz. nuo ledų). Su ta lazdele lengvai ištrauksite iš indelio ledinį velenėlį. Juo trinkite skaudančias kūno vietas.
 
Norint visada po ranka turėti pirmos pagalbos priemonę, reikia laikyti šaldiklyje mažus plastiko maišelius pilnai pripildytus lęšių. Kai prireiks, jūs turėsite paruoštą šaltą kompresą, kurį panaudojus, galima vėl įdėti į šaldytuvą, kad „pasikrautų“.
 
 

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Order for a blank ATM card now: +393512615163 2022 birž. 28 00:12


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.