Saldžių sapnų ir žvalaus ryto!

Teksto dydis:

Saldžių sapnų ir žvalaus ryto!

2012-08-10 00:00

Bene svarbiausias sėkmės dieną garantas yra geras, kokybiškas miegas. Jei padarytume nuoseklią miego kokybės ir dienos darbų eigos suvestinę, pamatytume, kiek daug priklauso nuo to tarsi veltui praleisto laiko. (O aš dar girdėjau, kad miegas yra puiki lieknėjimo priemonė. Kuo ilgiau ir kiečiau miegi – tuo ilgiau nevalgai.)
 
Jei gerai išsimiegosite, tai:
Visų pirma būsite daug darbingesnis dieną. Jums neskaudės galvos ir stuburo, nes miego kokybė ypač priklauso nuo tinkamos stuburo padėties. Mažesnė tikimybė, kad jums vystysis osteochondrozė (stuburo ataugos) ir kitos stuburo problemos. Bus gražesnė oda ir galbūt lėčiau sensite.
 
Be to, išsimiegojus:
Gerėja atmintis. Sutrikdžius miegą, susilpnėja trumpalaikė atmintis. Miegas stiprina atmintį, panašiai kaip svorių kilnojimas stiprina raumenis.
 
Atgaivinamas organizmas. Miego metu organizme cirkuliuoja 70 proc. kasdienės augimo hormono dozės. Šis hormonas gerina odos regeneraciją, stiprina kaulus bei raumenis.
 
Didėja organizmo atsparumas. Sutrumpėjus nakties miegui, mažiau gaminasi su ligomis kovojančių imuniteto ląstelių.
 
Normalizuojasi kraujo spaudimas. Dėl miego stokos gali pakilti kraujospūdis.
 
Tampate atidesni. Nemigos kamuojami žmonės beveik dvigubai dažniau patenka į automobilių avarijas. Net 31 proc. visų vairuotojų bent kartą gyvenime yra užmigę prie vairo.
 
Vystosi gabumai. Pailsėjęs žmogus lengviau sugeba spręsti įvairias problemas.
 
Gerėja nuotaika. Žmonės, kurie gerai išmiega naktį, jaučiasi laimingesni. Jei miego per mažai (mažiau nei 6 val.), kamuoja nuovargis ir bloga nuotaika.
 
Kaip išsimiegoti?
Nebūtina sirgti nemiga. Blogos mintys, rūpesčiai, menki skausmai ir negalavimai, nebaigti darbai trukdo gerai išsimiegoti. Tad jei ir dienos metu esate mieguistas; atsigulęs į lovą užmiegate per penkias minutes; Jums sunku susikaupti; sunku sukoncentruoti žvilgsnį; nuolat žiovaujate – tai požymiai, kad Jums trūksta miego. O miego trūkumo nekompensuoja jokie stimuliatoriai, tokie kaip kofeinas. Vienintelis sprendimas, padedantis išvengti miego trūkumo – reguliarus miegas.
 
TODĖL:
  • Nemiegokite ant seno čiužinio. Išgulėtas čiužinys – gero miego priešas.
  • Miegodami išgariname daugiau nei litrą skysčių. Todėl patalynė turi būti tik iš natūralių, švelnių, prakaitą sugeriančių audinių.
Iš interneto diskusijų „Vilnonė patalynė – ar kokybė verta pinigų?“ …Aš jau antrus metus naudoju vilnonę patalynę ir esu patenkinta: su ja labai šilta žiemą apsikloti. Šiaip tai kiekvieno pasirinkimas, bet manau, tų pinigų, už kuriuos pirkau, negaila norint įsigyti tikrai gerą daiktą…
…Ir mes naudojam, na, labai mums patinka – žiemą nešalta, vasarą nekaršta, priekaištų kol kas nėra…
…Esam pirkę antklodę ir paklodę iš kupranugario vilnos, jau antri metai turim, man patinka, ypač kad einant gult nereikia sušildyt…
…Na, kad jos nėra brangios. Visai normali kaina. Va, prieš kelias dienas pirkau, tikrai normali kaina. Pirkau firminėje parduotuvėje, ne kokiame turguje…
O ar žinojote, kad vilna pasižymi unikaliomis gydomosiomis savybėmis? Vilnos riebalai – lanolinas – malšina skausmą, todėl vilnonė patalynė puikiai tinka sergantiems sąnarių ligomis ir reumatu. Vaikai, miegodami vilnonėje patalynėje, mažiau serga alerginėmis, kvėpavimo takų ligomis. Be to, švelniai kutenantys vilnos plaukeliai gerina kraujo apytaką. Vilnonė patalynė palaiko kūno temperatūrą, septynis kartus geriau sugeria prakaitą ir jį išsklaido aplinkoje, todėl po ja neprakaituojama ir karščiausią vasaros naktį.
  • Pasirinkite tokią pagalvę, kuri leidžia gulint ant šono galvą laikyti lygiagrečiai stuburui.
  • Nevenkite apsikloti keliomis antklodėmis – tai sukuria papildomą jaukumo jausmą.
  • Dušas prieš miegą labai padeda. Karštas atpalaiduoja raumenis, šaltas gilina smegenų poilsį.
  • Nenaudokite migdomųjų be būtinybės ir gydytojo rekomendacijos. Valerijono lašai turi bent du komponentus, labai padedančius gerai miegoti.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-14 16:27


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Sauleja 2019-10-21 20:34

Puikūs patarimai, norėjau paklausti, ką manote apie tokius pledus: https://www.lietuviskigaminiai.lt/c93-vilnoniai-pledai ? Ar jie tinka apsikloti nakčiai? Ar negraužtų? Ar geriau tada tik užmesti ant antklodės papildomai šilumai?