Patinę paakiai nepuošia

Teksto dydis:

Patinę paakiai nepuošia

2012-07-18 11:47

Tarp akių vokų odos ir poodinio ląstelyno yra plona membrana, kuri iš prigimties gali būti arba tampresnė, arba plonesnė. Suplonėjus membranai susidaro nedidelės angos, per kurias išsiskiria riebalinė ląsteliena. Rezultatas — maišeliai po akimis. Jei jūs paveldėjote ir taip ploną membraną, vadinasi, ateityje greičiausiai jus vargins patinimai po akimis. Maišai po akimis, paakių patinimas rodo ir inkstų veiklos sutrikimus.

Paakių tinimo priežastys:

 • Miego trūkumas.
 • Alergija.
 • Hormoniniai pakitimai organizme, susiję su mėnesinių ciklu moterims.
 • Skysčių perteklius organizme.
 • Stresas.
 • Bloga mityba.
 • Bloga kraujotaka.
 • Dažnas alkoholinių gėrimų vartojimas.

Kovos su paakių tinimu būdai

Patinimų mažinimui galima naudoti:

 • Ledo kubelius (geriausia iš žolinių nuovirų), juos dėti po akimis 4 – 5 minutėms. Šalti kompresai labai gerai stimuliuoja kraujotaką, sumažina patinimus po akimis.
 • Šviežio arbatos nuoviro kompresus (tinka ir juodos, ir žalios arbatos). Sudrėkinkite vatos tamponėlius nuovire ir uždėkite ant akių 10 – 15 minučių.
 • Petražolių kaukę. Petražolių lapelius smulkiai supjaustykite ir uždėkite ant paakių, uždengdami iš viršaus drėgnu vatos tamponu. Tokią kaukę laikykite 10 – 15 minučių.
 • Virtų bulvių kaukę. Bulvės perpjaunamos per pusę ir pridedamos prie akių 20 – 30 minučių. Bulvės neturi būti karštos, kad nepažeistumėt jautrios odos aplink akis.
 • Kontrastinius žolinius kompresus. Tokiems kompresams tinka ramunėlės, šalavijai, petražolės. Kompreso paruošimas: užpilti žolelių lapus verdančiu vandeniu, leisti nuovirui nusistovėti 20 – 30 minučių. Po to dalis nuoviro pakaitinama, o kita dalis atvėsinama. Vatos tamponas mirkomas periodiškai tai šiltame nuovire, tai vėsiame ir dedamas prie akių. Tokį kompresą rokomenduojama daryti prieš miegą.
 • Kosmetines priemones (toninį kremą, korektorių).

Pats puikiausias būdas kovoti su maišeliais po akimis yra sveikas gilus miegas, subalansuota ir reguliari mityba, streso vengimas (arba mokėjimas su juo susitvarkyti!), rašo webMD.com.

Jei įprastų liaudiškų kovos būdų jau nepakanka, yra chirurginiai: blefaroplastika, o taip pat lazerio pagalba (angliarūgštės dėka jis išlygina odą aplink akis, daro ją tampresnę).

Egzotiškas variantas – kvepiantys kosmetiniai aliejai

Šie aliejai – vieni ar kartu su eteriniais – vartojami kaip kosmetinė priemonė. Senovės Egipto piramidėse buvo rastos amforos su simondsijų aliejumi, išbuvusiu tūkstančius metų ir visai nesugedusiu, tarsi ką tik pagamintu. Šiuos aliejus galima vartoti vietoj kremo, nuo raukšlių.

Švelniausiai odai po akimis galima vartoti tik penkių rūšių aliejus: į 10 g simondsijų ar avokadų kosmetinio aliejaus įlašinti 1 – 2 lašelius rožių, santalo, limeto, neroli ar ladano eterinio aliejaus. Galimas mišinys iš 2 – 3 aliejų, pavyzdžiui, rožių, limeto, ladano; arba ladano ir santalo. Jei veido oda sudribusi, apvytusi, po akimis maišai tiks daugiau aliejų – be minėtųjų, pankolių, mėtų, muskato riešuto, miros.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

BUY BLANK ATM CARD AND MAKE UNLIMITED MONEY 2022-06-17 22:20


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.