Nuostabios užšaldytos citrinos

Teksto dydis:

Nuostabios užšaldytos citrinos

2013-03-14 18:08

Kaip jūs galite naudoti visą citriną be atliekų? Tiesiog... nuplauti, įdėti citriną į jūsų šaldytuvą, šaldiklyje. Kai citrina sušąla, imtikite savo trintuvę, sutarkuokite visą citriną (nereikia valyti) ir pabarstykite ja savo maistą.

Pabarstykite daržovių salotas, ledus, sriubas, košes, makaronus, ryžius, sušį, žuvies patiekalus, viskį, vyną... Sąrašas yra begalinis. Visi produktai staiga įgaus naują gerą skonį, kurio gal niekada nebandėte anksčiau.

Labiausiai tikėtina, kad jūs vartojote citriną dėl sulčių ir vitamino C. Ne daugiau. Dabar, kada jūs sužinojote apie šią citrinos paslaptį, jūs galite ją naudoti net tirpių (greito paruošimo) vermišėlių sriuboje. Koks yra pagrindinis privalumas taip vartoti citriną be to, kad nelieka jos atliekų ir suteikiamas naujas patiekalų skonis?

Taigi - citrinos žievelėje yra 5 - 10 kartų daugiau vitaminų nei citrinos sultyse. Ir mes tą viską išmetame. Bet dabar, atlikus šią paprastą visos citrinos užšaldymo procedūrą ir ja apibarsčius savo maistą, galite valgyti visas maistingąsias medžiagas, ir maistas ir jūs būsite dar sveikesni. Taip pat yra gerai, kad citrinos žievelės yra stiprus reduktorius nuodingų elementų iš organizmo šalinime.

Todėl įdėkite nuplautą citriną į šaldiklį, ir tada sutarkavus pabarstykite savo valgį kiekvieną dieną. Tai yra raktas į jūsų maisto skonio pagerinimą ir į jūsų sveikesnį ir ilgesnį gyvenimą! Tai citrinos paslaptis! Geriau vėliau negu niekada, tiesa? Nuostabi citrinos nauda!

Citrinos (Citrus) yra stebuklingas produktas žudantis vėžines ląsteles. Jis yra 10.000 kartų stipresnis nei chemoterapija. Kodėl mes nieko nežinome apie tai? O gi todėl, kad laboratorijas domina sintetinė versija, kuri atneša jiems didžiulius pelnus. Dabar galite padėti draugui bėdoje, suteikiant jam ar jai žinias, kad citrinos sultys yra naudingos ligų prevencijai. Jos skonis yra malonus ir jis neturi tokio baisaus poveikio kaip chemoterapija. Kiek žmonių mirs, kol tai bus laikoma griežčiausioje paslaptyje, kad nebūtų pakenkta stambiųjų korporacijų multimilijoninėms pajamoms?

Kaip žinote, citrinos medis (The Lemon Tree) yra garsus įvairių citrinų ir laimo vaisių veislėmis. Galite valgyti vaisius įvairiais būdais: jūs galite valgyti minkštimą, išspausti sultis, paruošti gėrimus, šerbetus, pyragaičius, ir t.t... Jis turi daug privalumų, tačiau įdomiausias - poveikis cistoms ir navikams. Šis augalas yra patikrinta priemonė nuo visų vėžio tipų. Vieni sako, kad tai yra labai naudinga prie visų vėžio rūšių.

Jis taip pat turi antimikrobinį poveikį nuo bakterinių infekcijų ir grybelių, veiksmingas nuo vidinių parazitų ir kirminų, jis reguliuoja kraujo spaudimą, kuris yra per didelis, tai yra antidepresantas, kovoja su stresu ir nervų sutrikimu.

Šios informacijos šaltinis yra įspūdingas: jis yra kilęs iš vieno į didžiausių vaistų gamintojų pasaulyje, kuris sako, kad nuo 1970 m. daugiau nei 20 laboratorinių testų pagalba, buvo įrodyta, kad jis naikina 12 rūšių vėžio piktybines ląsteles, įskaitant gaubtinės žarnos vėžio, krūties vėžio, prostatos, plaučių ir kasos...

Šio augalo sudėtinės dalys turi 10.000 kartų didesnį poveikį nei tokio vaisto, kaip Adriamycin, kuris dažniausiai naudojamas vaistas chemoterapijos pasaulyje, kad sulėtinti vėžio ląstelių augimą.

Ir dar labiau stebina: gydymo būdas su citrinų ekstraktu naikina tik piktybines vėžio ląsteles ir neturi įtakos sveikosioms ląstelėms. 

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (8)

Karin 2023-02-20 17:05

Toto je velmi radostný den mého života díky pomoci, kterou mi doktor WEALTHY poskytl tím, že mi pomohl dostat mého bývalého zpět pomocí jeho mocného kouzla, a práci v těhotenství, kterou udělal, jsem mu tak vděčný. skvělá práce, kterou jsi udělal. Nyní mohu směle říci, že jsem byl povolán zpět na své místo v práci, moje dcera je zpět doma a já jsem byla dnes ráno testována jako těhotná po lékařském textu, který jsem dnes ráno prošla v mém zaměstnání. Byla naposledy těhotná před 14 lety a nyní jsem pozitivně testována. Chci použít toto médium, abych vám moc poděkoval a osobně vám přijdu poděkovat. Můžete mu poslat e-mail a on pro vás může udělat víc, protože vím, že jsou lidé, kteří potřebují jeho pomoc jako já. Jeho e-mailová adresa je ( [email protected] ) Jeho buňka: +2348105150446 Jste tak mocní. To je pro skutečné lidi v nouzi. DĚKUJI, DR.

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-16 14:17


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Jessica Smith 2021-12-27 02:36

Când l-am găsit pe Dr Wealthy, am avut nevoie disperată de a-mi aduce înapoi pe fostul meu iubit. Mi-a lăsat o altă femeie. Sa intamplat atat de repede si nu am avut nici un fel de spus in situatia asta. El ma scos după trei ani fără explicații. Îl contactez pe dr. Wealthy prin intermediul site-ului său și mi-a spus ce trebuie să fac înainte de a mă putea ajuta și am făcut ceea ce mi-a spus, după ce am oferit ceea ce dorea, a aruncat o vrajă de dragoste pentru a ne ajuta să ne întoarcem împreună. La puțin timp după ce și-a făcut vraja, prietenul meu a început să mă mai trimită din nou și sa simțit oribil pentru ceea ce tocmai mi-a pus. El a spus că eu sunt cea mai importantă persoană din viața lui și el știe asta acum. Ne-am mutat împreună și el a fost mai deschis față de mine decât înainte și apoi a început să petreacă mai mult timp cu mine decât înainte. De când dr. Wealthy ma ajutat, partenerul meu este foarte stabil, credincios și mai aproape de mine decât înainte. Îi recomand foarte mult pe Dr Wealthy pentru oricine care are nevoie de ajutor. E-mail: [email protected], sunați-l sau adăugați-l pe ceapre prin: +2348105150446