Kanapių tepalas – sena gera priemonė, atrasta iš naujo

Teksto dydis:

Kanapių tepalas – sena gera priemonė, atrasta iš naujo

2014 lapkr. 11 11:15

Gydytoja-dermatovenerologė, fitoterapeutė, sveikos gyvensenos mokytoja Daiva Raudonaitienė

Mūsų oda yra vienas didžiausių pagal plotą organų. Jo svarba – ne ką mažesnė. Oda – ir barjeras, ir apsauga, ir grožis. Daug ligų palieka savo antspaudus odoje. Patyręs specialistas, vien pažvelgęs į žmogaus odą, gali daug ką pasakyti apie to žmogaus gyvenseną ir jį kamuojančius negalavimus. Įvairūs bėrimai, pigmentacijos ir odos struktūros pasikeitimai, nemalonus kvapas signalizuoja apie problemas, kartais net labai rimtas.

Laimei, daugeliu atvejų man tenka susidurti su išsprendžiamomis problemomis. Arba bent jau tokiomis, kurios neturi rimtų pasekmių žmogaus sveikatai. Čia norisi tūkstantį pirmąjį kartą priminti žmonėms, kad daugelio odos ligų galima išvengti, juk lengviau ne kovoti su liga, o neleisti jai atsirasti. Ypač tai liečia grybelines infekcijas. Neikite basi į bendrus dušus, atsisakykite svetimos avalynės svečiuose, rimtai žiūrėkite į asmens higieną. Nesinaudokite bendromis šukomis ir rankšluosčiais. Juk tai – elementaru, bet kažkodėl nuolat pamirštama, o prisimenama tik tada, kai tenka ateiti į mano kabinetą.

Puoselėkite savo odą. Nenaudokite agresyvių ploviklių, atsakingai rinkitės kosmetiką. Ypatingas dėmesys atkreiptinas į natūralių, laiko patikrintų priemonių naudojimą. Gamta turi ir gali daug ką mums pasiūlyti. Pavyzdžiui, kanapių aliejus. Kiekvienas dermatologas žino, kad tai puiki hipoalerginė priemonė. Ko gero, ši paprasta, natūrali ir veiksminga priemonė buvo ilgam uždrausta dėl kanapių auginimo draudimo. Augalo demonizavimas, neišmanant jo gerųjų savybių negalėjo duoti gerų rezultatų. Drausti viską yra lengviausia. Džiugu, kad sveikas protas nugalėjo, o kanapių preparatai sugrįžta į rinką.  

Vienas tokių mano dėmesį patraukusių priemonių odai su kanapių aliejumi buvo šveicariškas Herbamedicus Kanapių tepalas forte su vaistažolėmis. Puikiai žinodama gydomąsias kanapių savybes pasidomėjau daugiau apie šį tepalą. Be kanapių aliejaus, kurio tepale yra net 30 nuošimčių, rasime dar 17 vaistažolių komponentų. Simondsijų, makadamijų ir šaltalankių aliejai prisideda prie odos senėjimo proceso lėtinimo. Medetkos, nakvišos ir kadagiai veikia antiseptiškai ir uždegimą mažinančiai. Kvapiosios našlaitės, trispalvės našlaitės, varnalėšos ir melisos veikia raminamai, kas ypač aktualu egzemų atveju.

Visi tepalo komponentai tarpusavy dera ir veikia sinergistiškai. Herbamedicus Kanapių tepalas forte nuramina ir atgaivina odą. Tai ypač aktualu atopinei, senstančiai, jautriai odai. Be to, kaip pagalbinė priemonė jis puikiai tenka sergantiems psoriaze, ichtioze, egzema ir atopiniu dermatitu. Kasdien šį tepalą galėtų naudoti ir sausos, skilinėjančios odos turėtojai. Tinka vaikams nuo trejų metų amžiaus. Tepalą rekomenduoju savo pacientams ir sulaukiu pačių geriausių atsiliepimų.

Daugiau informacijos: www.herbamedicus.lt

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (4)

Ric Clayton 2020 gruod. 4 00:52

I really want to thank Dr Emu for saving my marriage. My wife really treated me badly and left home for almost 3 month this got me sick and confused. Then I told my friend about how my wife has changed towards me then she told me to contact Dr Emu that he will help me bring back my wife and change her back to a good woman. I never believed in all this but I gave it a try. Dr Emu casted a spell of return of love on her, and my wife came back home for forgiveness and today we are happy again. If you are going through any relationship stress or you want back your Ex or Divorce husband you can contact his whatsapp +2347012841542 or email emutemple@gmail.com 

PATRICIA 2020 kov. 25 03:36

Vreau să-i mulțumesc dr. PADMAN un caster de vrăji foarte puternic, care mă ajută să-mi aduc soțul înapoi la mine, în urmă cu câteva luni am o problemă serioasă cu soțul meu, în măsura în care a ieșit din casă, și a început să se întâlnească cu o altă femeie și el a rămas cu femeia, aproape că am renunțat până când am văzut o mărturie online despre dr. PADMAN și am decis să-l contactez. I-am explicat problema mea și m-a asigurat că voi vedea un rezultat pozitiv după 24 de ore, în mod surprinzător soțul meu a revenit a doua zi după vraja, implorându-mă să-l iert și mi-a promis să nu mă mai lase niciodată, mulțumită dr unității pentru vraja reală și, dacă aveți vreo problemă, contactați-l, este sincer.

site web: https://padmanspell.com

Whatsapp +19492293867

E-mail: padmanlovespell@yahoo.com.

https://twitter.com/padman_dr.

Rita 2017 lapkr. 20 08:11

Noreciau pirkti