Kaip stiprinti imunitetą persirgus krūties vėžiu?

Teksto dydis:

Kaip stiprinti imunitetą persirgus krūties vėžiu?

2013-12-09 00:00

Imunitetas – plačiai vartojama sąvoka. Kad imunitetą reikia stiprinti, turbūt žino ir vaikai. Jo dėka žmonės sveiksta ir kovoja su įvairiomis ligomis: ne tik užkrečiamosiomis, imunitetas nuolat stebi, ar mūsų organizme neatsirado išsigimusių, svetimų, piktų ląstelių ar struktūrų, o joms atsiradus, tuoj pat jas nukenksmina. Kaip imunitetas veikia vėžines ląsteles? Kaip jį tinkamai stiprinti persirgus krūties vėžiu?

Ką kiekviena moteris turėtų padaryti dėl savo sveikatos?

Žinia, kad krūties vėžys – tai liga, kuri geriausiai gydoma ankstyvų stadijų, pasiekusi tikrai visas moteris. Tačiau padėti sau, pasistengti ligą apčiuopti anksti, kažkodėl stengiasi nedaugelis. Vilniaus universiteto Onkologijos instituto fitoterapeutas Juozas Ruolia ragina moteris pasirūpinti krūtų patikra. Ir ją turėtų daryti ne tik vyresnio amžiaus, bet ir jaunos, jau nuo 20-ies metų amžiaus, moterys: apžiūrėti, ištirti krūtis turėtų tapti jų įpročių. Vyresnės kaip 50 m. būtinai turėtų dalyvauti profilaktinėje krūtų patikros programoje (mamografijos tyrimas).

Jei krūties vėžys diagnozuotas, jį gydyti turėtų medikai

Fitoterapeuto teigimu, moterys turėtų įsisąmoninti, kad pirminio vėžio jokios vaistažolės neišgydys: „Nereikia savęs apgaudinėti ir gerti ežiuolės ar ugniažolės arbatas, ar sultis, ar vartoti kinų grybelį ir pan. preparatų tikintis pasveikti. Vėžį dažniausiai reikia šalinti radikaliai, t.y. atlikti operaciją, po to išgaudyti navikines ląsteles chemoterapija ar išdžiovinti spinduliais“.

J.Ruolios teigimu, labai svarbu, kad moteriai prieš operaciją būtų atliktas krūtų vėžio žymens – baltymo Ca 15-3 tyrimas. „Dėl nesuprantamų priežasčių šio tyrimo kažkodėl neskiria nei šeimos gydytojai, nei chirurgai. O jis labai svarbus siekiant nustatyti, ar vėžinis procesas buvo aktyvus, o vėliau stebėti, ar jis neatsinaujina. Mat šio baltymo padidėjimas apie galimą ligos atsinaujinimą įspėja jau prieš pusmetį, t.y. tada, kai moteris nejaučia jokių simptomų“. 

Ką daryti, kad krūties vėžys nesugrįžtų?

J.Ruolios teigimu, po krūties vėžio operacijos, yra būtina stiprinti imunitetą ir kartu nepamiršti savityros. Imuniteto stiprinimo programa saugai nuo pakartotinio vėžio kiekvienai moteriai sudaroma individualiai. Tačiau yra visoms tinkami ir būtini dėsniai.

Pirma, kadangi apie 75 proc. imuniteto ląstelių gimsta žarnyne, jų aktyvumas priklauso nuo to, ar gerai suvirškintas suvalgytas maistas. Tad būtina užtikrinti, kad virškinimo procesas vyktų sklandžiai: valgyti gerai sukramtant, antraip, maistas, užuot buvęs suvirškintas, ims pūti. O vėžiui to ir tereikia, nes formuojasi daug laisvųjų radikalų, kurie kenkia ir gadina sveikas organizmo ląsteles. Todėl persirgus vėžiu, rekomenduojama valgyti maltos mėsos gaminius, nes paprastai žmogus gerai sukramto tik penktadalį mėsos porcijos.

Antra, imunitetą stiprina antioksidantai. Jų gausime valgydami daržoves, vaisius, pvz., ypač tinka kepti obuoliai, morkos, taip pat linų sėmenys ar linų sėmenų aliejus.

Trečia, vartoti seleno. Pasaulinių tyrimų duomenys įrodė, kad selenas padeda visoms organizmo sistemoms, ir ypač sergant onkologinėmis ligomis, nes saugą nuo piktų ląstelių vykdo net genetiniu lygiu. Jeigu organizme, veikiant kancerogenams (teršalai, puvimo produktai, kt.), pakinta genai, fermentai esantys su selenu apie tai praneša imuninei sistemai, kuri atranda ir sunaikina netgi tik pakitusias, dar nevėžinės, bet esančias vadinamojoje iniciacijos būsenoje, ląsteles.

Ketvirta, detoksikacija. Valyti organizmą tapo mada. Tačiau mūsų organizmas unikalus ir specialaus valymo nereikalauja, užtenka gerti pakankamai skysčių – paprasto šaltinio, šulinio, žodžiu, mėgstamo vandens. Svarbu, kad gerti po truputį, po keletą gurkšnių, o ne kelias stiklines iš karto.

Penkta, mažiausiai penkerius metus po krūties vėžio radikalaus gydymo, kad liga neatsinaujintų, vartoti vaistažolių ar specialių augalinių preparatų.

Šešta, labai svarbu, norint, kad vėžys nepasikartotų, dėmesį skirti nervų sistemai. Gerai ramina prieš miegą išgertas mėgstamas gėrimas su 1-2 valgomais šaukštais medaus. „Teiginys, kad vėžinės ląstelės pirmosios sunaudos gliukozę ir dėl to labai sparčiai augs, yra visiška nesąmonė. Taip, gliukozė pateks į visas organizmo ląsteles, imunines, nervų, kitas, taip pat ir vėžines. Tačiau trūkstant gliukozės, lygiai taip pat energijos nepakankamai gaus visos ląsteles ir dėl to žmogus tikrai netaps sveikesniu“.

Septinta, persirgus vėžiu, nevartoti daigintų kviečių ar kitų želmenų sulčių, nes tai yra augimo stimuliatoriai, kurie tik paskatina navikų augimą. 

Kokie augalai rekomenduojami sergant krūties vėžiu?

Fitoterapeutas J.Ruolia rekomenduoja, kad moteris po krūties vėžio gydymo pas šeimos gydytoją atsineštų ir ligos išrašą. Nes, specialisto teigimu, kokių vaistažolių ir kaip vartoti priklausys ir nuo buvusio naviko stadijos. Pvz., jei navikas buvo išplitęs į limfmazgius (tipas G3), rekomenduojama vartoti ugniažolės preparatų. Jei mažiau agresyvus, pvz., N0 ar G1, G2, patariama gerti miškinės sidabražolės, medetkos, beržų lapų, gysločio ar kitų vaistažolių arbatėles.

„Žoliniai preparatai visiškai vėžinių ląstelių nesunaikina, jie apie jas praneša imunitetui, kuris jas išgaudo ir užkerta kelią jų dauginimuisi, t.y. ligą sustabdo. Tai yra įrodyta. Todėl labai kviečiu žmones,  ypač medikus, kurie nežino ir nesidomi augaliniais preparatais, neneigti jų poveikio. Jeigu apie vaistažoles nieko nežinai, tai garbinga būtų taip ir sakyti – nežinau, bet ne teigti kategoriškai, kad jie neveikia ar nepadeda“, - piktinasi pašnekovas. 

Ar gali nustoti augti navikas suleidus amalo?

Amalu ligonius gydė dar senovės Egipte, mūsų laikais šis augalas plačiai tyrinėjamas. Pirmieji rašytiniai šaltiniai 1863 m. skelbia, kad navikas sukietėjo (nustojo augti), kai į jį buvo suleista amalo sulčių. Jau keletą dešimtmečių amalų terapija yra vienas dažniausiai naudojamų alternatyvių vėžio profilaktikos metodų Europoje, ypač dažnai ji skiriama Vokietijoje. Ja siekiama pagerinti organizmo savigydos procesus, sulėtinti naviko augimą, sumažinti pašalinius poveikius, kuriuos sukelia chemoterapija ar spindulinis gydymas.

Amalas – parazitinis augalas, augantis ant įvairių rūšių medžių. Pastebėta, kad ant skirtingų medžių augantys amalai, veikia skirtingos lokalizacijos vėžį. Nėra tiksliai aišku kodėl, tačiau amale, kaip ir ugniažolėje, esančios medžiagos suardo tik vėžinių (sveikų ląstelių neveikia) ląstelių branduolius ir taip sustabdo jų dalijimąsi.

Svarbu nepamiršti, kad tiek ugniažolė, tiek amalas yra nuodingi augalai ir dėl jų vartojimo reikėtų tartis su gydytoju. Amalo arbatėlių galima pasigaminti pačiam arba vartoti jau paruoštų preparatų. „Šį preparatą pripažįsta ir skiria viso pasaulio medikai. Jis išskirtinis dar ir tuo, kad  veiksmingai veikia itin sudėtingus navikus, kuriuos neveikia net chemoterapija. Mūsų ligoniniai irgi juo gydomi“, - sako J.Ruolia. 

Ruošiant patiems amalo užpilus, reikia neviršyti leistinų dozių. Fitoterapeuto teigimu, dienai pakanka užplikyti 1 arbatinį šaukštelį sumaltų amalo miltelių, ir vartoti po 1/3 stiklines 3 kartus per dieną. Svarbu žinoti, kad visas žolinės kilmės veikliąsias medžiagas labai veikia maisto produktai, todėl jų užpilus reikėtų gerti mažiausiai 15 min., o geriau valandą prieš valgį.

Informacijos šaltinis: www.karjerairsveikata.lt

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (4)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-15 15:22


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Ric Clayton 2020-12-04 00:53

I really want to thank Dr Emu for saving my marriage. My wife really treated me badly and left home for almost 3 month this got me sick and confused. Then I told my friend about how my wife has changed towards me then she told me to contact Dr Emu that he will help me bring back my wife and change her back to a good woman. I never believed in all this but I gave it a try. Dr Emu casted a spell of return of love on her, and my wife came back home for forgiveness and today we are happy again. If you are going through any relationship stress or you want back your Ex or Divorce husband you can contact his whatsapp +2347012841542 or email [email protected] 

PATRICIA 2020-03-25 03:38

Vreau să-i mulțumesc dr. PADMAN un caster de vrăji foarte puternic, care mă ajută să-mi aduc soțul înapoi la mine, în urmă cu câteva luni am o problemă serioasă cu soțul meu, în măsura în care a ieșit din casă, și a început să se întâlnească cu o altă femeie și el a rămas cu femeia, aproape că am renunțat până când am văzut o mărturie online despre dr. PADMAN și am decis să-l contactez. I-am explicat problema mea și m-a asigurat că voi vedea un rezultat pozitiv după 24 de ore, în mod surprinzător soțul meu a revenit a doua zi după vraja, implorându-mă să-l iert și mi-a promis să nu mă mai lase niciodată, mulțumită dr unității pentru vraja reală și, dacă aveți vreo problemă, contactați-l, este sincer.

site web: https://padmanspell.com

Whatsapp +19492293867

E-mail: [email protected].

https://twitter.com/padman_dr.