Ar Jums trūksta geležies?

Teksto dydis:

Ar Jums trūksta geležies?

2012-02-06 16:08

Ar dažnai jaučiate nuovargį?
Atsibudę jaučiatės pailsėję, energingi?
Ar Jums sunku susikaupti?
Ar dažnai sunku mąstyti?
Sunkiai įsimenate ką nors nauja?
Jums sunku atlikti fizinį darbą, mankštintis?
Ar jaučiate, kad širdis plaka dažniau, sutrinka ritmas?
Ar, aktyviau pajudėjus, užima kvapą?
Dažnai sergate infekcinėmis ligomis?
Ant jūsų liežuvio yra nedidelių opų?
Ar jaučiate potraukį valgyti krakmolą, ledą ar molį?
Neturite apetito?
Skauda galvą, kamuoja neramių kojų sindromas?
Per dieną suvalgote mažiau nei keturias porcijas daržovių?
Ar esate vegetaras?
Ar per menstruacijas gausiai kraujuojate?
Sergate ligomis, kurios sukelia kraujavimą (skrandžio opa, hemorojus...)?
Jūsų apatiniai akių vokai iš vidaus atrodo balkšvi?
Ar Jūsų paakiai pamėlę?
Veidas – išblyškęs?
Jūsų nagai ne rausvi, o balkšvi?
Jūsų nagai sluoksniuojasi, o plaukai lūžinėja?
Ar jūsų delnų linijos tamsesnės nei visas delnas?

Jei teigiamai atsakysite į penkis ar daugiau klausimų,pasistenkite papildyti geležies atsargas.

„Floradix – skystosios geležies formulė“ – padeda įveikti nuovargį, apatiją bei sustiprinti imunitetą.
„Floradix – skystosios geležies formulė“ visame pasaulyje žinomas geležies papildas. Tai natūralus geležies šaltinis – geležies gliukonatas. Jau daugiau nei 60 metų moterys įvairiose šalyse rekomenduoja šį produktą artimiausioms savo draugėms, nes „Floradix“ padeda sumažinti nuovargį, suteikia energijos, nedirgina virškinamojo trakto, tinka nėščioms ir maitinančioms moterims. Šis produktas saugo nuo geležies trūkumo ir jo sukeliamų nemalonių moterims pasekmių – blyškiai pilkšvos veido spalvos, pajuodusių ratilų po akimis, trupančių nagų, lūžinėjančių plaukų, nuolatinio nuovargio, šąlančių rankų ir pėdų. Jis taip pat tinka vaikams nuo 1 metų, vegetarams ir veganams. Yra saugus vartoti ilgą laiką.
„Floradix – skystosios geležies formulė“ yra su vaisių, uogų, daigintų kviečių ekstraktais, kurie gerina geležies pasisavinimą.
Geležies trūkumą geriausiai koreguoja tinkama dieta ir papildai, labai sunkiais atvejais prireikia ir vaistų bei skiriami paperoraliniai preparatai, kurių naudą patvirtina klinikiniai tyrimai.

Medikų rekomendacijos
Geležimi praturtinta dieta tai kertinis akmuo siekiant išvengti geležies trūkumo organizme ir gydyti jį. Tinkama mityba gerina kraujo geležies pasisavinimą (jos yra raudonoje mėsoje, vištienoje ir žuvyje), padidėja ir ne kraujo geležies pasisavinimas (jos yra grūduose, ankštinėse kultūrose, kiaušiniuose ir daržovėse). Gyvuliniai baltymai, esantys mėsoje ir maisto produktai praturtinti vitaminu C, pavyzdžiui, citrusiniai vaisiai, brokoliai ir ankštiniai pipirai, gerina ne kraujo geležies pasisavinimą. Didelis skaičius mitybos faktorių gali paveikti ne kraujo geležies pasisavinimą – polifenoliai, esantys arbatoje ir kavoje, fitatai, esantys duonoje su grūdais ir dribsniuose, oksalo rūgštis, špinatai ir burokėliai bei kalcis, o ypač jo papildai. Šie inhibitoriai neturėtų būti vartojami su geležies turinčiais maisto produktais.
Hallberg, L. (1981) Bioavailability of dietary iron in man. Ann Rev Nutr 1 , 123-47
Hallberg L. (1992) Iron balance in pregnancy and lactation. In: Nutritional Anaemias. Fomon SJ and Zlotkin S., eds. Nestle Nutrition Workshop Series, vol. 30. New York: Vevey/Raven Press, pp13-25


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

Get program blank atm card +393512615163 2022-06-17 23:57


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

lin 2018-04-20 09:16

vartoju pries valgi kaip rekomenduojama, bet nepasakyciau kad nedirgina skrandzio.