Adelės žolelių receptai ir patarimai

Teksto dydis:

Adelės žolelių receptai ir patarimai

Esu Adelė Karaliūnaitė, žolininkė, veterinarijos gydytoja, ragana. Kai kas vadina tiesiog daktare, kai kas šundaktare. 12 metų dirbau veterinarijos gydytoja kolūkyje, 12 metų mokiausi žolelių ir žodžio gydymo meno. Dabar parenku žoleles žmonėms, kamuojamiems sunkių ligų. Stengiuosi dirbti kartu su oficialiosios medicinos gydytojais, kad kuo labiau būtų galima padėti ligoniams.
 
Ruduo: peršalimų metas. Aprašysiu, kaip paprastomis priemonėmis rūpintis savimi ir artimaisiais. 
Baisusis gripas ateina tada, kai imunitetas, atrodo, turi būti pats stipriausias: ruduo, valgome daug vaisių ir daržovių, dar neišblukęs vasaros įdegis. Tačiau...
Kaip saugotis nuo gripo? Pirmiausia stiprinkime gleivines, kad virusui sunku būtų patekti į mūsų kūną. Tam tinka mano gaminamas tepalas „IEVA", kuriuo reikia bent 3 kartus per dieną patepti visas angas: šnerves, lūpas, ausų landas, išangę.
Pravartu pasigaminti žolelių užpiltinių. Moterims labai tiks žolelių rinkinys „Moterims "50", vyrams „Lipk ant sienų", visai šeimai – „999". Vakare galima įpilti šaukštelį užpiltinės į arbatą, rytais – į kavą.
Labai svarbu kas dieną suvalgyti bent po 2 – 3 lietuviškus obuolius. Gerai, jei vaisiai bus tiesiog iš savo sodo ar kaime gyvenančių giminių, nesugadinti visokiais purškalais. Net skaudu žiūrėti į dar tebekabančius ant obelų ar jau nukritusius ir nesurinktus obuolius. Miške ar paupių krūmuose galite rasti ir laukinių obuoliukų. Juos susirinkite, nuplaukite ir, supjaustę skiltelėmis, užšaldykite arba sudžiovinkite.
Virkite ir gerkite obuolių ir šaldytų vaisių bei uogų kompotus. Dar rasite svarainių, aronijų.
Tinka gerti medžių žievelių nuovirus. Tam reikia prisilupti blindės (kačiukų medelio) ir obels žievės nuo jaunų šakelių ir jas išdžiovinti. 1 valgomąjį šaukštą žievelių mišinio užplikyti termose vienu litru verdančio vandens, palaikyti 15 min. Nukoškite ir gerkite po 0,5 stiklinės 3 kartus per dieną. Nuoviru galima kelis kartus per dieną skalauti gerklę, ypač grįžus į namus iš darbo ar mokyklos.
Bet kokios epidemijos metu labai svarbi švara ir tvarka. Labai svarbu grįžus namo tuojau pat gerai nusiprausti duše ir persirengti naminiais drabužiais, o ypač perrengti vaikus.
Saugantis gripo viruso, pravartu turėti alkoholyje suvilgytų servetėlių pasivalyti rankoms, veidui, jei dirbate ar mokotės didesniame kolektyve, naudojatės visuomeniniu transportu. 

Senoviniai ADELĖS tepalai pagaminti iš laukinių žolelių!
 
Senoviniai ADELĖS tepalai pagaminti iš laukinių žolelių su ypatingai paruoštu grynu sviestu, kiaulės taukinės ir kaulų taukais, augalų aliejais. Žolelės renkamos ir tepalai gaminami pagal Mėnulio kalendorių. Žolelių ištraukos ruošiamos ant Migonių piliakalnio, indukai tepalams – iš gryno molio, plastiko arba stiklo. Šie tepalai yra gryna gamtinė medžiaga, panaši į žmogaus kūno medžiagas, todėl neturi jokio pašalinio poveikio. Galima naudoti visą gyvenimą arba tik konkrečiam tikslui. Veikia švelniai ir užtikrintai.
Tepalus laikyti kambario temperatūroje, pridengtus nuo saulės drobele.
Keičiantis orui tepalai išrasoja, rasa dingsta savaime. Taip turi būti. Pagal tepalo rasojimą galite pasitikrinti, koks bus oras.
Tepalai galioja 2 metus. Pagaminimo data – ant pakuotės. Adelė atsako tik už jos pačios pagamintų tepalų kokybę ir poveikį. Šių tepalų receptai yra autorinė Adelės nuosavybė.  

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (59)

Elena 2023-07-26 09:21

Sveiki, gal turite žolelių nuo skrandžio ligų erozijų, gastrito, rūgštingumas sumažintas. Kur pirkti? Gyvenu Vilniuje Ačiū.

Anastazija 2022-11-13 08:46

Skauda po ausies kaiseliu,kai ziojosi,eina skausmas net po paliaukius, net ryjant.su dantimis viskas tvarkoj,persviete.kqą.galejau ta geriau,išskaičiau literatutas matyt trišakis nervo uždegimas, skausmas nepraeina, nieko nepadeda.prasau patarimo.aciu

Anastazija 2022-11-13 08:45

Skauda po ausies kaiseliu,kai ziojosi,eina skausmas net po paliaukius, net ryjant.su dantimis viskas tvarkoj,persviete.kqą.galejau ta geriau,išskaičiau literatutas matyt trišakis nervo uždegimas, skausmas nepraeina, nieko nepadeda.prasau patr