Pavargusiems – auksas, irzliems – sidabras

Teksto dydis:

Pavargusiems – auksas, irzliems – sidabras

Ir tradicinė, ir netradicinė medicinos jau seniai pripažino, kad „metalo“ kiekis ant žmogaus ir jo savijauta yra susiję. (Panagrinėkime kokią įtaką auksas ir sidabras turi žmogaus psichinei ir intymiajai sferoms).
 
Ant rankos riešo yra daugiau kaip 400 aktyvių taškų, susijusių su inkstais, kepenimis ir širdimi. Ant tam tikrų pirštų užmauti žiedai nuolat veikia biologiškai aktyvius taškus. Kartais gydytojams pakanka nuo piršto numauti sutuoktuvių žiedą, ir žmogus visam laikui atsikrato galvos skausmo ar nemigos. Esama pavyzdžių, kai nevaisingos moterys, nustojusios nešioti žiedą, pagaliau pastojo.
 
Laidai ir kabeliai
 
Tai viena medalio pusė. Tradicinė medicina seniai naudojasi žiniomis, kad metalai ir gydo, ir gali sukelti ligas. Pripažįsta, kad auksinė grandinėlė gelbsti nuo depresijos, žvalina, sidabrinė – ramina. O kaip mokslininkų tyrimus apie metalų poveikį žmogaus psichikai komentuoja bioenergetikai?
 
Sutuoktuvių žiedas ir impotencija
 
Yra tyrimų, rodančių, kad sutuoktuvių žiedas pastoviai nešiojamas ant bevardžio dešinės rankos piršto, gali tapti seksualinio silpnumo, sutrikimų, ir net dalinės ar visiškos impotencijos priežastimi. Čia jau, pasak pripažinto baltarusių bioenergetiko, gydytojo terapeuto, liaudies medicinos žinovo Sergejaus Gagarino, reiktų prisiminti fiziką, tiksliau, kaip veikia energija, patekusi į uždarą ratą – kontūrą. Jei ant piršto, kurio nervus galėtume laikyti laidininkais, yra žiedas – uždaras kontūras, tai jame stiprėja specifinė energija. Žinoma, kad per bevardį pirštą praeina taip vadinamas energetinis inkstų meridianas, o tai tiesiogiai susiję su šlapimo sistemos veikla, ir tam tikra dalimi, lytine sfera.
 
Saikas ir laikas
Jei žiedas būtų užsimaunamas tik periodiškai, „reikalingu metu”, tai sulauktume teigiamo srovės poveikio intymiajai sferai, bet mūvimas pastoviai… Įsivaizduokite lašantį vandenį, kuris „lašas po lašo ir akmenį pratašo”. Arba vaistus – juk juos vartojame, tik tada, kai to tikrai reikia. O bet kokio vaisto vartojimas „šiaip sau” gresia nepageidaujamomis pasekmėmis.
Sutuoktuvių žiedas tai savotiškas „laidas – nervas”, einantis tik per vieną pirštą.
Bet įsivaizduokite apyrankę ant riešo – juk tai tikras kabelis (kitaip nė nepavadinsi). Arba grandinėlę: kaklas – tai jau ištisa kabelinė trasa su milijonais kelių kelelių. Ir grandinėlė, ir apyrankė sudaro uždarą kontūrą ir taip pat turi tam tikrą poveikį žmogui.
Tai, kad pasakyta apie sutuoktuvių žiedo savybes, galima patvirtinti ir apie grandinėles ir apyrankes.
Ar tai reiškia, kad žmonės linkę į savijautos svyravimus, arba turintys problemų dėl pastovių nervinių ar kitų sutrikimų, turėtų visai atsisakyti „kontūrų” – žiedų, grandinėlių ir apyrankių? Žinoma, ne, teigia bioenergetikas Sergejus Gagarinas. Bet viskam reikia turėti saiką. Ir žinoti laiką.
 
Auksinė grandinė ir socialinis statusas
 
Bet ši problema daug platesnė. Pasitaiko, kad žmogus (dažniausiai moteris), nesijaučia gerai pasirodžiusi tarp žmonių, jei ant jos neužkabinta daugybė auksinių papuošalų. Tai suprantama: auksu ji patvirtina aplinkiniams savo socialinį statusą.
Ir žinoma, tokioje situacijoje visiškai atsisakyti papuošalų vargu ar bus naudinga. Bet bus tikrai geriau, tvirtina bioenergetikas, kad pavyzdžiui, nakčiai ar kitu metu (kai šalia nėra žmonių) žmogus auksinius papuošalus visgi nusiims.
Nors prisiminus anekdotus apie „naujuosius rusus” (o gal ir „naujuosius lietuvius”?) su storiausiomis auksinėmis grandinėmis, galime pastebėti, kad kuo didesnis bukagalvis yra anekdoto herojus, tuo storesnė turi būti jo grandinė. Išvadas paliekame pasidaryti patiems.
 
Ką metalai „ardo”?
 
Į uždarų kontūrų – žiedų, grandinėlių, apyrankių poveikį žmogaus sveikatai galima pažvelgti ir iš kito aspekto. Prisimenate, iš ko padaryti tie papuošalai? Iš aukso ir sidabro. Pasak Sergejaus Gagarino, bendra metalų savybė – struktūrų ardymas. Bet nereiktų išsigąsti žodžio „ardymas” Metalai gali ardyti ir neigiamas žmogaus informacines struktūras.
 
Adatos, žiedas ir puodelis
 
Pastebėkite: save gerbiantis adatų terapijos specialistas visada turi bent du akupunktūrinių adatų, skirtų paveikti intervencinius taškus, rinkinius: auksinį ir sidabrinį. Veikdamas specialius, su organais susijusius taškus, sidabras gali nuraminti ir sustabdyti juose kilusį uždegimą. O jei normaliam organo funkcionavimui trūksta energijos, tai išmanantis adatų terapeutas įdės auksinę adatą, stimuliuojančią energijos srovę.
 
Pamąstykime – kodėl kažkada labai seniai žmonės sutuoktuvių žiedus ėmė gaminti būtent iš aukso? Protėviai pastebėjo kaip tik tas aukso savybes, apie kurias dabar kalbėjome: šis metalas stimuliuoja srovę, kuri aprūpina energija šlapimo ir lytinę sritį. Jie įvertino ir „priešuždegimines” sidabro savybes. Kaip sako legenda, Aleksandro Makedoniečio kelioninis puodelis buvo sidabrinis, ir pats karvedys mažiau sirgo.
 
Prisimenate, pradžioje rašėme, kaip nusimovusi auksinį sutuoktuvių žiedą, pastojo ne viena nevaisinga moteris? Ir bioenergetikas Segejus Gagarinas savo konsultacinėje praktikoje pastebėjo, kad gausybė auksinių papuošalų kartais lėmė jo klienčių ginekologines problemas. Čia pasireiškė neigiamas metalų sugebėjimo ardyti poveikis. Taigi viskas gerai, kai laiku ir su saiku.
 
Bendras gydytojos patarimas: jei jūs dažnai jaučiatės lyg sudaužytas, netekęs jėgų – tokiais laikotarpiais puoškitės auksiniais papuošalais. Jei jūs irzlus, nervingas, neramus ir pan. – padės sidabras.
 
Pagal užsienio spaudą parengė Asta Geibūnienė

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (6)

Order for a blank ATM card now: +393512615163 2022-06-28 00:43


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Elena 2021-09-26 05:00

Aceasta este o mărturie pe care o voi spune tuturor să o audă. sunt căsătorit de 4 ani și în al cincilea an de căsătorie, o altă femeie a avut o vrajă pentru a-mi lua iubitul de la mine și soțul meu m-a părăsit pe mine și pe copii și am suferit de 2 ani până când am vrut să spun o postare în care acest lucru om Dr.Wealthy am ajutat pe cineva și am decis să-l încerc să mă ajute să-mi aduc soțul iubit acasă și crede-mă, doar îi trimit fotografia lui și a soțului meu și după 48 de ore așa cum mi-a spus, am văzut o mașină a intrat în casă și iată că era soțul meu și el a venit la mine și la copii și de aceea sunt fericit să vă fac pe toți dintre voi în probleme similare să se întâlnească cu acest bărbat și să-l revină pe iubitul vostru e-mail: [email protected] sau îl puteți contacta sau whatsapp la acest +2348105150446

Aukse 2018-08-06 15:55

Labai įdomus straipsnis. Nežinojau, kad su auksinėmis grandinėlėmis ant rankomis galima parodyti visuomenėje savo statusą. https://auksomeistrai.lt/auksines-apyrankes