Kas ta stebuklingojii homeopatija?

Teksto dydis:

Kas ta stebuklingojii homeopatija?

2011-05-17 07:00

Homeopatija, arba homeopatinė medicina, tai medicininė filosofija ir praktika, besiremianti idėja, kad kūnas turi savybę pats gydyti save. Homeopatija atsirado 1700 – aisiais Vokietijoje ir buvo plačiai propaguojama Europoje. Homeopatijoje ligos simptomai tai normalus organizmo atsakas, jo pastangos atgauti sveikatą. Homeopatija taip pat remiasi idėja, kad “nuo ko susirgai, tuo ir gydykis”. Homeopatai ligos gydymui naudoja piliules bei mikstūras, kuriose yra nedaug aktyvaus ingrediento (dažniausiai augalo arba mineralo).

Kada taikoma homeopatija?

Istoriškai, žmonės naudojo homeopatiją sveikatai palaikyti ir daugeliui ilgalaikių ligų gydyti, tokių kaip alergijos, atopinis dermatitas, reumatoidinis artritas ir dirglaus žarnyno sindromas. Taip pat homeopatija buvo pasitelkiama gydant nedidelius sužeidimus, raumenų patempimus ar sausgyslių pertempimus. Homeopatija ne visada tinka gydant vėžį, širdies ligas, rimtas infekcijas, t.t.

Homeopatija nuo seno plačiai taikyta Indijoje, Anglijoje, įvairiose Europos šalyse.

Ar homeopatija saugi?

Homeopatiniai vaistai, kaip teigiama, yra saugūs vartoti. Kai kurie kritikai sako, kad homeopatija mažai veiksminga ir jei kas padeda, tai nebent placebo efektas (žmogaus tikėjimas, kad homeopatinis vaistas padės išgyti).

Tuo tarpu homeopatijos šalininkai tiki, kad nors homeopatiniai vaistai dažnai neturi savyje didelės gydomosios medžiagos koncentracijos, juose yra “atminties” apie vaisto gamybai naudojamo preparato sudedamąsias dalis, kurios ir padeda gydyti. Kūnas atpažįsta šią substanciją ir reaguoja į ją. Tyrimais buvo bandoma išsiaiškinti ar homeopatija veikia tik kaip placebo efektas ar iš tiesų turi realių gydomųjų savybių. Nors tyrimais ir nebuvo tiksliai išsiaiškinta kaip veikia homeopatiniai tirpalai, buvo akivaizdu, kad homeopatija tai ne vien placebo efektas.

Prieš imdami vartoti homeopatinius vaistus, pirmiausia pasitarkite su gydytoju. Gydytojas geriausiai žino jūsų sveikatos niuansus ir gali padėti priimti sprendimą dėl homeopatinių vaistų vartojimo. Atminkite, kad homeopatiniai vaistai neturėtų visiškai pakeisti nehomeopatinių, ypač jei sergate rimtomis ligomis.

Šaltinis: webmd.com

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Ric Clayton 2020-12-04 00:49

I really want to thank Dr Emu for saving my marriage. My wife really treated me badly and left home for almost 3 month this got me sick and confused. Then I told my friend about how my wife has changed towards me then she told me to contact Dr Emu that he will help me bring back my wife and change her back to a good woman. I never believed in all this but I gave it a try. Dr Emu casted a spell of return of love on her, and my wife came back home for forgiveness and today we are happy again. If you are going through any relationship stress or you want back your Ex or Divorce husband you can contact his whatsapp +2347012841542 or email [email protected]