Kaip susidoroti su galvos skausmu papildų, žolelių ir relaksacijos pagalba

Teksto dydis:

Kaip susidoroti su galvos skausmu papildų, žolelių ir relaksacijos pagalba

2013-08-26 13:17

Migrena kankina milijonus žmonių kiekvienais metais visame pasaulyje, apie 60% iš jų yra moterys. Gerai, kad egzistuoja daugybė natūralių ir paprastų būdų, kuriuos galima pasitelkti į pagalbą siekiant išvengti migrenos arba sumažinti negalavimo simptomus, jei netikėtai užklumpa galvos skausmas.

Daugelis žolelių ir vitaminų padeda žmonėms sumažinti galvos skausmą arba išvis jo išvengti

Kai kurie migrenos atvejai siejami su magnio trūkumu. Tad jei kankina migrena, išbandykite magnio papildo kursą. Nevartokite magnio drauge su kalciu, nes tai mažina magnio efektyvumą. Jei kartu vartojate ir kalcio papildą, gerkite jį ne anksčiau kaip valandą po to, kai išgėrėte magnio tabletę.

Naktinės raktažolės papildai taip pat žinomi kaip kovos prieš migreną būdas. Naktinių raktažolių papilduose taip pat yra omega 6 riebiųjų rūgščių.

Gali padėti ir tokios žolelės kaip skaistenis ir plačialapis šaukštis, kuris naudojamas ne tik kaip prevencinė, bet ir skausmą malšinanti priemonė.

Užklupus migrenai išbandykite kvėpavimo pratimus. Pirmoji technika vadinama ritminiu kvėpavimu. Jei pastebite, kad jūsų kvėpavimas trumpas ir greitas, stenkitės sulėtinti jį giliai ir lėtai kvėpuodami. Įkvėpę skaičiuokite iki penkių, tada lėtai iškvėpkite.

Giliai kvėpuodami stebėkite, kiek pakyla jūsų pilvo raumenys. Su kiekvienu įkvėpimu turėtumėte jaustis vis labiau atsipalaidavę.

Galite išbandyti vizualinį kvėpavimą. Šioje kvėpavimo technikoje derinami lėtas kvėpavimas ir jūsų fantazija. Kvėpuokite per nosį ir įsivaizduokite kaip pučiasi balionas. Lėtai iškvėpkite per burną ir įsivaizduokite kaip balionas išsileidžia.

Kenčiantiems nuo migrenos dažnai sunku gyventi normaliu ritmu. Tačiau naudodami natūralias gydymo priemones ir kvėpavimo techniką jie gali sau padėti ir grįžti į normalų gyvenimą be migreną malšinančių vaistų, kurie dažnai būna įvairaus šalutinio poveikio priežastimi.

naturalnews.com

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (34)

christina 2023-09-12 23:00

: Gavau PAGALBOS IR SUSIJUSIU SU SAVO MYLĖTOJU
Sveiki. Jau daugiau nei treji metai, kai dėl darbo ir persikraustymo neteko bendrauti su mylimuoju. Viskas vyksta per greitai, nes praradome bendravimą ir ryšį vienas su kitu. Skaičiau straipsnį apie kunigą haha. Nusprendžiau tai išbandyti savo nuostabai. Kunigas haha padėjo man atkurti ryšį su savo mylimuoju. Jei kas nors susidurs su panašia situacija, čia rasite išsamią informaciją.{priestjaja7 {@} {gmail}
{.com} jajatemple {@ {null}.net

Monisha 2022-08-13 23:58

Esu Monisha Alexis, pažadu pasidalinti šiuo liudijimu visame pasaulyje, kai tik mano vaikinas grįš pas mane, o šiandien su visa pagarba noriu padėkoti dr ibinobai už tai, kad ji suteikė džiaugsmo ir laimės mano santykiams ir mano šeimai. Noriu informuoti visus, kad yra tikra ir tikra burtų mašinėlė. Niekada netikėjau niekuo iš šių dalykų, kol nepaleidau savo vaikino, man reikėjo pagalbos, kol radau tinklinio užkeikimo burtininką, o jis užkalbėjo mane ir patikino, kad per dvi dienas susigrąžinsiu savo vaikiną buvo išlietas. Po trijų dienų suskambo mano telefonas ir taip stebėtina, kad tai buvo mano vaikinas, kuris man neskambino pastaruosius 1 metus ir atsiprašė už širdies plakimą, tada pasakė, kad yra pasirengęs būti mano stuburu visą likusį gyvenimą.DR. .Ibinoba paleido jį, kad sužinotų, kaip jis mane myli ir myli. Jis atvėrė akis, kad įsivaizduotų, kiek daug dalijamės kartu. Dabar, kai rašau šį liudijimą, esu pati laimingiausia mergina pasaulyje, o mano vaikinas ir aš gyvename laimingą gyvenimą, o mūsų meilė dabar stipresnė nei bet kada. Taigi pažadėjau dalytis savo liudijimu visoje visatoje. Ačiū Dr.IBinobai už perdėtą darbą, kurį jis dėl manęs padarė. Žemiau yra kontaktinis asmuo bet kokioje situacijoje, ir aš jus patikinu, nes jis padarė mano, jis tikrai jums padės. WhatsApp: +2348085240869

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-15 16:06


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.