Holistinė medicina: principai, metodai

Teksto dydis:

Holistinė medicina: principai, metodai

2012-07-16 00:00

Holistinė medicina – tai kompleksinio gydymo koncepcija, pagal kurią serga visas organizmas, o ne tik kai kurie organai. Liga – tai individualus procesas, kuris vyksta kiekviename organizme skirtingai ir todėl reikalauja individualiai pritaikyto gydymo.
 
Holistinis požiūris

Tai požiūris, kuris sukoncentruotas į kūną, psichiką ir aplinką, kurioje gyvena sergantis žmogus. Kiekvienas žmogus savaip ištveria ligą (tiek fizinių tiek psichiniu požiūriu), todėl reikalauja individualaus gydymo.
 
Kas tai yra holistinės terapijos? 

Holistic – iš graikų kalbos kilęs žodis. Holos reiškia „visas“. Dar Hipokratas manė, kad žmogaus kūno struktūra, funkcijos, protas ir dvasia yra nedalomi, o ligos ir negalavimai atsiranda, kai pažeidžiamas kūno vientisumas. Taikant holistines terapijas, gydomas individualus žmogus, o ne atskira organizmo dalis. Gilinamasi į žmogaus visumą – kūną, protą ir emocijas, o ne tik į ligos simptomus. Ieškoma negalavimo priežasties – galbūt tai netinkama gyvensena, blogi įpročiai, stresas. 
Dabar plačiai pripažinta, kad daugybė ligų turi psichologinį pagrindą. Mes gyvename nuolat apimti streso, nebegalime atsipalaiduoti. Skubėdami ir spręsdami nesibaigiančias problemas nualiname savo organizmą. Mes varginame save ta pačia kūno padėtimi ilgą darbo dieną, per mažai sportuojame, valgome „greitą maistą“, nemokame taisyklingai kvėpuoti... Taip išbalansuojame organizmą: vieni raumenys per daug apkraunami, kiti visai nedirba, pakrypus stuburui, pasislenka organai, sutrinka kraujo ir limfos apytaka, todėl laiku nepašalinami toksinai ir labai susilpnėja imuninė sistema. Nustatyta, kad ilgalaikis stresas taip pat išskiria daugybę toksinų, kurie silpnina imuninę sistemą. Stresas blogai veikia odą ir yra viena iš pagrindinių širdies ir kraujagyslių ligų priežasčių. Prie viso to dar prisideda užterštas oras ir nenatūralus maistas... Čia tikrai gali padėti holistinės terapijos. Labai naudingas yra holistinis masažas, kuris padeda atsipalaiduoti, mažina raumenų skausmus, šalina toksinus ir celiulitą, gerina kraujo apytaką, padeda atsikratyti nemigos, streso ir depresijos. Jaučiantiems didesnius kaulų, raumenų ar sąnarių skausmus siūloma fizioterapija, osteopatija, chiropraktika (dirbama su sąnariais, ypač nugaros srityje, siekiant sumažinti skausmus). Labai paplitusi refleksologija (stimuliuojant tam tikrus pėdų ir plaštakų taškus, veikiami kūno organai), homeopatija, akupunktūra. Taikant holistines terapijas, rekomenduojama organinė dieta, naudojamos tik natūralios priemonės.
 
Holistinio gydymo metodai:
  • Pagalba sau. Motyvacija.
  • Pilnavertė mityba. Dieta.
  • Psichoterapija.
  • Akupunktūra. Neutrali terapija.
  • Homeopatija.
  • Homotoksikologija.
  • Substitucinė farmakoterapija.
  • Alopatija (tradicinė medicina).
  • Korekcinė chirurgija.
Holistinė medicina bei mityba

Pagaliau ir medicina „nebeskaldo“ žmogaus kūno į dalis ir nebenagrinėja vien inkstų funkcijos, atribojusi šio reiškinio nuo žmogaus esmės. Medicina grįžta prie savo mokslo ištakų, t.y. mokymo, kad žmogus sudarytas iš energinių vibracijų. Tankiausios vibracijos –tai elektronų judėjimas apie protonų ir neutronų branduolį. Šias vibracijas mes vadiname materija. Ją galime tirti, matuoti kitais šio lygmens prietaisais. Aukštesnio lygio vibracijų prietaisai nematuoja, jos praeina pro molekules, tarsi jų neužkliudydamos. Medicina vis dažniau prieina prie išvados, kad materialaus lygmens organizuotumą žmogaus kūne (homeostazės palaikymą) nulemia labai subtili mūsų kūne esančių energinių kanalų visuma. Energinių kanalų veiklą, aktyviuosius jų taškus medicina matuoja Folio, Vega-test, Nakatani metodais, kurie pagrįsti kompiuterine technika. Šiais metodais galima nustatyti, kaip maiste, žolėse esanti bioenergija veikia, kontaktuoja su energinių kanalų energija, ar šis kontaktas harmonizuoja žmogų.
 

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (6)

Jay Doris 2024-01-15 22:55

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT….!!!

Good day Audience, I want to use this great medium to announce this information to the public about Mr MORRIS GRAY. few months back, I was seeking an online BTC investment plan when I got scammed for about $172,000. I was so down and didn’t know what to do until I came across a timeline about Mr MORRIS GRAY. so I reached out to him and to my greatest surprise, they were able to recover all the funds which I had previously lost to the Devils. I am so glad to share this wonderful news with you all because it cost me nothing to announce a good and reliable Hacker as Mr MORRIS GRAY, His direct email is Morris Gray 830 at gmail dot com, WhatsApp: +1 (607) 698-0239…..!!!

Nuostabu kai 2022-09-06 07:22

lietuviškuose saituose surašomi komentarai anglų kalba. Kam jie naudingi? Jaunimui, kuriam dar holistika visai neįdomi? Nes vyresniems žmonėms ši kalba yra neįkertama. Gal saito savininkai vis tik galėtų išversti angliškus komentarus?

BUY BLANK ATM CARD AND MAKE UNLIMITED MONEY 2022-06-17 22:23


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.