Aromaterapija: skanūs kvapai tirpdo papildomus kilogramus

Teksto dydis:

Aromaterapija: skanūs kvapai tirpdo papildomus kilogramus

2011-09-15 11:01

Didžioji  dalis turinčių antsvorio nori jo netekti greitu ir natūraliu būdu. Trumpam stabtelėkite bet kuriame knygyne ir netrukus rasite galybę knygų su bet kokios rūšies svorio metimo programa, nuo mažai angliavandenių turinčios dietos iki vegetariškos.

Nors žolelių pagrindu pagaminti svorio metimo papildai dabar ypač reklamuojami, aromaterapija siūlo kur kas natūralesnį būdą kaip netekti kelių kilogramų ir žmonėms tai patinka.

Prieš atskleidžiant visą aromaterapijos ir tirpstančių kilogramų paslaptį verta paminėti, kad nėra stebuklingo aromaterapinio aliejaus, kuris magišku būdu panaikins visus papildomus kilogramus, lygiai kaip ir neegzistuoja greitai ir sveikai numesti svorio padedanti dieta. Pirmiausia svarbu išsiaiškinti, kokį vaidmenį vaidina aromaterapija kilogramų tirpimo procese. Ar tikrai galima netekti papildomų kilogramų pasitelkus aromaterapiją?

Tyrimai parodė, kad tai iš tiesų įmanoma! Aromaterapija gali padėti susidoroti su emocinėmis problemomis, kurios neigiamai veikia kūno svorį, o kai kurie kvapai sėkmingai kontroliuoja apetitą.

Ryšys tarp kvapo ir apetito yra neįtikėtinai stiprus

Šv. Džordžo ligoninėje Londone buvo atlikti tyrimai, kurio metu papildomo svorio turintys pacientai gydyti vanilės kvapo aromaterapiniu aliejumi, neva padedančiu sumažinti potraukį šokoladui, įvairiems saldumynams bei kaloringiems gėrimams. Dalyviai neteko vidutiniškai 2 kg per 4 savaites. Aromaterapija veikia uoslės organų sistemą. Pabandykite giliai įkvėpti šviežios duonos ar picos kvapo, sklindančio iš orkaitės ir tuojau pat pajusite alkį.

Gryni organiški eteriniai aliejai naudojami apetito balansui palaikyti, kontroliuoti persivalgymas, gerinti virškinimą ir metabolizmą bei riebalų pertekliui deginti!

Metodo paslaptis tokia: naudojate eterinių aliejų kvapus smegenims apgauti, kad valgėte daugiau, nors iš tiesų suvalgėte mažiau. Galite valgyti tai, ką norite, ką valgote įprastai, tačiau suvalgysite mažiau. Aromaterapija galima sėkmingai papildyti bet kurią dietą ir padidinti jos efektyvumą.

Populiariausi svorio kontrolei naudojami eteriniai aliejai yra greipfrutų, levandų, apelsinų, citrinų, mėtų bei pankolių. Daugelis jų padeda išvengti potraukio saldumynams. Jums pakaks užlašinti lašelį bet kurio minėto eterinio aliejaus ant liežuvio ar nešiotis juo kvepiančią nosinaitę kišenėje. Aromatas siųs signalus į smegenis ir jūs mažiau užkandžiausite.

aromatherapy-at-home.com

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Blank atm Card +393512615163 2022-06-19 23:50


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.