Aromaterapija romantiškai nuotaikai sukurti

Teksto dydis:

Aromaterapija romantiškai nuotaikai sukurti

2013 geg. 15 07:30

Penki pojūčiai... Lytėjimas...Skonis...Žvilgsnis...Garsas...Kvapas.

Pilnai panaudoti mūsų penki pojūčiai sustiprina romantinius jausmus, meilę, intymumą ir pagražina svarbius mūsų gyvenimo momentus. Geidulingumas tai viena iš reakcijų į subtilius pokyčius, kurie veikia kiekvieną iš minėtų pojūčių. Geismą gali sukelti muzika, maistas, vizualieji menai, aromatai ir daugelis kitų dalykų, leidžiančių fiziškai išreikšti meilę ir aistras.

Aromaterapija padeda išlaisvinti mūsų kvapų pojūtį. Aromaterapiniai aliejai atlieka svarbų vaidmenį romantikoje, meilėje ir intymume.

Aromaterapija ir geismas

Kvepiantys kambarių ir kūno purškikliai, vonios aliejai, masažiniai aliejai ir kiti natūralūs aromatiniai produktai gali praskaidrinti romantišką vakarą ir įpūsti šiek tiek įvairovės bei intrigos į santuoką. Aromaterapija ir natūralūs romatai net ir neromantišką, ir neaistringą asmenį gali paversti kur kas labiau mylinčiu ar geidžiančiu. Kambarys delikačiai pakvėpintas energijos suteikiančiu ar egzotišku aromatu gali padėti nuvyti stresą ir pakelti nuotaiką, ruošiantis nuostabiam meilės vakarui.

Aromaterapija ir afrodiziakai

Afrodiziakas – substancija, stimuliuojanti aistrą ir seksualinį susijaudinimą. Substancijos, kurių sudėtyje yra eterinių aliejų, laikomų afrodiziakais, gali padėti išsklaidyti psichologinius ir emocinius negalavimus, galinčius neigiamai veikti seksualinę aistrą ir susijaudinimą.

Kad pakelti libido, pirmiausia turime pakelti kūno temperatūrą. Dauguma afrodiziakais laikomų eterinių aliejų yra šilti, turtingi kvapais, tai tie eteriniai aliejai, kurie išgaunami iš prieskonių ir tam tikrų gėlių.

Štai keletas eterinių aliejų, galinčių sustiprinti jūsų aistras ir padėti audringai praleisti laiką su mylimaisiais:

  • Šalavijų eterinis aliejus žinomas dėl savo euforinių savybių, jis taip pat harmonizuoja, padeda susikoncentruoti ir ramina. Šalavijuje yra medžiagų panašių į hormoną estrogeną, todėl šalavijas reguliuoja hormoninius sutrikimus.
  • Jazminų eterinis aliejus viliojantis ir raminantis. Jazminai tūkstančius metų naudojami Indijoje kaip afrodiziakas. Jazmino aromatas stiprus, šiltas ir viliojantis. Jazminas stimuliuoja mūsų jausmus nesukeldamas šalutinio poveikio.
  • Rožių eterinis aliejus suteikia harmonijos, padeda pajusti komfortą, nuteikia romantiškai. Rožių aromatas patinka daugumai silpnosios lyties atstovių.
  • Ylang ylang tai saldus, gilus ir egzotiškas aromatas. Filipinuose dideli ryškiai geltoni šių gėlių žiedai dar ir dabar padedami ant jaunavedžių lovos, kad sumažintų pirmosios nakties baimę.
  • Pačiuliai balansuoja, sumažina nerimą.
  • Saldus vanilės aromatas taip pat turi afrodiziako savybių. Šis prieskonis pakelia kūno temperatūrą.
  • Imbieras šildo, stimuliuoja kraujotakos sistemą.
  • Sandalmedis sukuria egzotišką jausmingą atmosferą. Sandalmedis dažnai maišomas drauge su ylang ylang aromaterapiniu aliejumi.

Šaltinis: aromaweb.com; aromatherapy-at-home.com

Komentuoti