Kamisimo – japonų reabilitacijos ir atjauninimo terapija

Teksto dydis:

Kamisimo – japonų reabilitacijos ir atjauninimo terapija

2012-08-28 00:00

Dažnai gydydami kūną, pamirštame dvasią. Susirūpinę sielos reikalais apleidžiame fizinį savo pavidalą. Šiame stresų ir įtampos pasaulyje šiuolaikinis skubantis žmogus priverstas ieškoti naujų nestandartinių sveikatingumo metodų leidžiančių atstatyti pusiausvyrą visose žmogaus gyvenimo sferose. Ar tai įmanoma?
 
Šiuolaikinis žmogus siekia geresnės gyvenimo kokybės ir komforto. Bet tai, deja, jo neapsaugo nuo milžiniškų informacinių ir nervinių perkrovų. Fizinis, emocinis ir psichinis disbalansas gresia nuovargiu ir įtampa. Jei žmogus, pasiekęs tam tikrą asmeninę ir socialinę padėtį, nejaučia harmonijos su savimi ir aplinkiniu pasauliu, jis neišvengiamai nustoja vystytis. Nepasitenkinimas savimi neišnyksta, o problemos bendraujant su artimaisiais ir verslo partneriais kaupiasi. Stresai ir ilgalaikė įtampa formuoja pastovius kūno bei galvos smegenų žievės patologinius pokyčius.
 
Psichoterapija kūnui
Pasak statistikos, kas antras Lietuvos gyventojas vartoja antidepresantus. Tačiau tam, kad žmogus sugebėtų išsiveržti iš įprasto rūpesčių rato ir pakiltų į kitą, aukštesnį mąstymo ir gyvenimo lygį, reikia naujų nestandartinių sveikatingumo metodų, visų pirma leidžiančių geriau suprasti patį save ir savo potencialą. Šiems metodams priklauso į kūną orientuota psichoterapija, naudojanti masažą, peržengiantį įprastinio įsivaizdavimo rėmus, leidžiantį atverti naujas galimybes sprendžiant psichinio ir emocinio pobūdžio problemas, alinančias mūsų fizinį kūną. Todėl kita statistika byloja: pagal Harvardo universiteto atliktus tyrimus, žmonių besilankančių SPA centruose skaičius kasmet padidėja 50 milijonų. Priežastis – noras atsikratyti streso, atsipalaiduoti, papildyti jėgų ir energijos resursus.
 
Kamisimo – masažo filosofija
Ši metodika, tai į kūną orientuota psichoterapija, kurios tikslas – atstatyti dvasinę ir fizinę pusiausvyrą, suaktyvinti organizmo resursus, palaikyti psichikos ir emocijų harmoniją.Kamisimo terapija gerina nervų, kraujotakos, limfos, raumenų ir kaulų, kvėpavimo ir endokrininės sistemų veiklą.Kamisimo terapijos dėka keičiasi fizinio kūno biochemija, prasideda atsinaujinimo procesas, didėja atsparumas ligoms bei psichologiniam stresui. Stabdomas senėjimo procesas. Atsistato ir pagerėja vyrų ir moterų lytinės funkcijos, išsiplečia jutimų spektras.
Praktinių tyrimų patirtis leidžia teigti, kad šiandien viena iš rezultatyviausių metodikų galima pavadinti japonų kamisimo terapiją. Kamisimo, kas išvertus iš japonų kalbos reiškia „grįžimas į savo vidinius namus“, metodikos tikslas – atstatyti dvasinę ir fizinę pusiausvyrą, suaktyvinti organizmo resursus, palaikyti psichikos ir emocijų harmoniją. Kamisimo nėra vien tik įprastinė masažo technika. Tai masažo filosofija, apimanti visą mumyse ir aplink mus esančią erdvę, nugramzdinanti žmogų į vidines gelmes, patenkinanti visas jo jusles: bendravimą, skonį, regėjimą, kvapą, garsą, lytėjimą. Svarbiausia yra tai, kad ši metodika gali paveikti tikrąsias giliausias diskomforto ir negalavimų priežastis. Būtent todėl ir pavyksta jų atsikratyti.
 
Kam Ča Šelo: darbas su kūnu, darbas su energetinėmis struktūromis,  ląstelių membranų garsinė ir vibracinė korekcija
...Šaltiniai teigia, kad Senovės Tibeto kalnuose buvo taikomi paslaptingi metodai, padedantys greitai atstatyti jėgas, gražinti sveikatą ir jaunystę. Prarastos kūno ir sielos sveikatos susigrąžinimo metodas buvo vadinimas „Kam Ča Šelo“. Šį metodą sudarė trys savarankiškos technikos: darbas su kūnu, darbas su energetinėmis struktūromis, ląstelių membranų garsinė ir vibracinė korekcija. Iki VIII amžiaus šių technikų derinimą išmanė tik keli Bon tradicijos žyniai, kurie laikė šias žinias paslaptyje. Bet išsaugoti paslaptį vis dėlto nepavyko. IX amžiuje žinios pateko į Kiniją, vėliau kartu su keliaujančiais Jama Busi magais, į Japoniją, kur imperatoriaus dvare buvo tinkamai įvertintos ir praturtintos japonų filosofija, pagrįsta taktišku požiūriu į žmogaus asmenybę, jo kūno ir dvasios bendrumo suvokimu. Japonijos imperatoriai „kastinės metodikos“ masažą naudojo proto ir kūno žvalumui, o samurajai norėdami greitai atgauti jėgas po mūšio, naudodavo specialią masažo ginklu techniką „Tanto – aikuti“
Japonijos geišos, pagarsėjusios meniškais prisilietimais, taikydavo ypatingą atpalaidavimo techniką. „Tui – na“.
Šiandien šios technikos išliko tik Japonijos šiaurėje esančioje Risiri saloje. Būtent jų pagrindu sudaryta kamisimo metodika, apjungianti geriausius Japonijos, Kinijos, Tibeto, Tailando, Doasų, Mongolijos masažo elementus, reabilituojančių Tuvos ir Tibeto metodikas bei cigun, tai-či, jogos sveikatingumo metodų paslaptis.
 
Visos šios technikos buvo gerai ištirtos, pritaikytos šiuolaikiniam europiečiui ir dabar sudaro vientisą sistemą. Kamisimo terapiją sudaro daugiau nei 30 masažo (veido ir kūno) technikų. Įvairūs masažo technikos elementai naudojami reikiamoje vietoje ir tam tikru laiku. Masažas gali būti atliekamas su sidabrinėmis monetomis, bambukinėmis lazdelėmis, puodukais ir panašiai. Kamisimo procedūros metu žmogus atsiduria, panašioje į meditaciją, būsenoje. Keturios masažo minutės lygios 40 minučių klasikinio masažo, o viena procedūros valanda – 8 valandom pilnaverčio miego.
 
Kamisimo terapijos poveikis:
  • nervų sistemai: ramina, harmonizuoja centrinę ir periferinę nervų sistemas,
  • kraujagyslių ir širdies sistemai: gerėja širdies darbas, pagerėja visų organų metabolizmas, padidėja kraujagyslių sienelių elastingumas;
  • limfos sistemai: pagreitina ir pagerina limfos kokybę, šalinami toksinai ir šlakai,
  • raumenų sistemai: mažina raumenų skausmą, nuovargį, tonizuoja,
  • kaulų sistemai: sumažina kaulų trapumą, treniruoja sąnarius, palengvina ir padidina judėjimo amplitudę,
  • imuninei sistemai: atstatomas savireguliacijos mechanizmas,
  • endokrininei sistemai: harmonizuoja hormonų gamybą ir balansą,
  • kvėpavimo sistemai: gerėja plaučių aprūpinimas deguonimi.
Po kamisimo terapijos kurso žmogaus organizmas tarsi iš naujo pražysta, suaktyvėja savireguliacijos sistemos, didėja atsparumas ligoms, stresui, stabdomi senėjimo procesai. Atsistato ir pagerėja vyrų ir moterų lytinės funkcijos, išsiplečia jutimų spektras. Žmogaus kūnas tarsi prisipildo vadinamųjų džiaugsmo ir laimės hormonų. Atsiveria tokios vidinės galimybės apie kurias Jūs net neįtarėte!
 

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Blank Atm Card Hack For Sale +393512615163 2022-06-17 22:07


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.