Kuo ypatingi vaistai Tibeto medicinoje?

Teksto dydis:

Kuo ypatingi vaistai Tibeto medicinoje?

2013 saus. 4 14:48

Viena populiariausių parodų pasaulyje „The Human Body Exhibition“ šiemet buvo eksponuota ir Lietuvoje. Nors nuo to laiko jau praėjo geras pusmetis, ją mačiusiems įspūdis neišblėso iki šiol. Žmonių kūnų demonstravimas ne vienam sukėlė minčių apie sveikatą. Išties sunku patikėti, kad esame tokia sudėtinga, sunkiai paaiškinama, paini, tačiau logiška ir tiksli sistema. Vien ko verta kapiliarų ir kraujagyslių struktūra, kuri tarsi upė su visais jos intakais ir upeliūkščiais, šaltiniais ir versmėmis pildo mūsų gyvybinius syvus! Net baisu pagalvoti, kaip sutrinka visas šis raizginys, užsikimšus kuriai nors kraujagyslei. Būtent tuomet šimtus kartų girdėta frazė „Rūpinkitės, kad jūsų kraujagyslėse neatsirastų bent menkiausia galimybė formuotis ateroskleroziniams pakitimams“ suskamba visu stiprumu ir įgauna tikrąją prasmę. 

Aterosklerozę (arterinių kraujagyslių užkalkėjimą) medikai vadina nepastebimai užklumpančia liga. Arterijų standėjimo ir siaurėjimo procesas prasideda dažniausiai trečiajame žmogaus gyvenimo dešimtmetyje, bet požymiai ilgai išlieka nepastebimi. Pavojinga gyvybei liga nustatoma tik bėgant metams, kai kraujagyslės jau būna stipriai užkalkėjusios. Šio proceso metu arterijose, dažniausiai širdies, pakinklių, miego, klubų, taip pat aortoje, susidaro aterosklerozinių plokštelių. Storėjant jų sluoksniui, gresia kraujagyslių užkalkėjimas, galintis sukelti mirtį. 

Mirčių nuo kraujotakos sutrikimų vis daugiau

Kraujagyslių užkalkėjimą skatina rūkymas, cukrinis diabetas, padidėjęs kraujospūdis, per didelis (arba didėjantis) „blogojo“ cholesterolio kiekis kraujyje, antsvoris, mažas fizinis aktyvumas, klimaksas, hormoninių kontraceptikų vartojimas, nuolatinė įtampa. Šąlančios galūnės, nuolat „tirpstančios“ ir „sunkios“ kojos, sunkumas, diegliai krūtinėje, svaigstanti galva – gali būti pirmieji aterosklerozės simptomai. Aterosklerozinių širdies kraujagyslių pakitimų turi net 70 proc. 26–39 m. amžiaus žmonių. Nustatyta, kad Lietuva pirmauja pasaulyje pagal mirtis nuo aterosklerozės sukeltų kraujotakos komplikacijų – širdies infarkto ir smegenų insulto. 

Esame savo priešai

Įpratę dėl visko dejuoti: mokesčių, šalčių ar šilumos, duobių keliuose, dejuojame ir dėl sveikatos. Tik skųstis dažnai nėra dėl ko: sveikata ir gera savijauta – mūsų pačių rankose. Kad ir kaip norėtume kažką apkaltinti, sveikatos mums niekas nesugadina ir situacija, deja,  nė kiek nepagerės, kol nesuvoksime, kad ji priklauso tik mums ir tik nuo mūsų pačių. Taip pat ir sveikata besirūpinantys specialistai vieningai sutaria: didžiąja dalimi ligų vystymąsi lemia veiksniai, kuriuos formuoja pats žmogus – gyvensena, mityba, žalingi įpročiai ir pan. 

Ar galime užkirsti kelią ligai patys?

Tai, ką mes, vakariečiai, dar tik pradedame suvokti, Rytų šalių gyventojams nuo neatmenamų laikų yra savaime suprantama. Skirtingai nuo tradicinės Vakarų medicinosmokymo, klasikinė Rytų medicina sako, jog siekiant išvengti ligų ar sėkmingai jas gydyti, gali padėti minčių ir jausmų harmonija, kūno ir sielos vienovė, darna ir pusiausvyra pačiame žmoguje.

Sunkiai vakarietiškam mentalitetui suvokiami, o kartais atrodantys mistiški,  šimtmečius gyvuojantys Rytų medicinos postulatai nelabai kuo skiriasi nuo sparčiai populiarėjančių sveikos gyvensenos ir ekologiškumo idėjų.

Mūsų dienomis mažai kas abejoja, kad dėl daugelio civilizacijos ligų kalta per laiką susiformavusi gyvensena, nuolatinis stresas ir įtampa, aplinkos užterštumas, buities ir maisto chemizavimas.  

Ko mus moko Rytų medicina?

Kalbant apie Rytų mediciną, ypatingo dėmesio sulaukia klasikinė Tibeto medicina. Ši medicina yra ir mokslas, ir menas, ir filosofija viename, paremta žmogaus ir jo santykio su supančia aplinka supratimu. Mums, vakariečiams, mediciną suprantantiems kaip specializuotą mokslą apie ligų gydymą, gal ir sunku suvokti svarbiausias Tibeto medicinos tiesas. Tačiau visa Tibeto medicinos sistema yra aiški ir paprasta. Žmogaus sveikatą sutrikdo negatyvios mintys, emocijos ir jausmai bei netinkama gyvensena, mityba ir žalingi įpročiai. Todėl svarbiausia pagal Tibeto medicinos sistemą dirbančio specialisto užduotis - gražinti pusiausvyrą ir harmoniją žmogaus kūnui ir sielai. Gydant ligonius, pirmiausia stengiamasi pakeisti jų sveikatą griaunančią gyvenseną bei mitybą ir tik tuomet, jei rezultatas nepatenkinamas, skiriami vaistai.  

Kuo ypatingi vaistai Tibeto medicinoje?

Visų pirma Tibeto medicinoje naudojami vaistai yra gaminami tik iš natūralių medžiagų. Jų gamybai naudojami vaistingieji augalai, mineralai bei  gyvulinės kilmės produktai. Visų tibetietiškų vaistų sudėtyje yra ne vienas, o daug biologiškai aktyvių komponentų, veikiančių skirtingas ligos grandis. Vaistų sudėtyje esantys skirtingi ingredientai stiprina ir palaiko vienas kito poveikį, todėl gydantis tokiais vaistais, pasiekiamas maksimalus rezultatas. 

PADMA CIRCOSAN – Tibeto medicinos šedevras mūsų sveikatai

Augalinis vaistas PADMA CIRCOSAN sukurtas pagal Tibeto medicinos receptūrą „Gabur nyer Inga“. Preparato sudėtyje yra dvidešimt dviejų vaistingųjų augalų ekstraktų ir mineralų, kurie sustiprina ir palaiko vienas kito veikimą, kurio būtų neįmanoma pasiekti vartojant kiekvieną iš jų atskirai. Šio vaisto sudėtyje esančių vaistingųjų augalų ekstraktuose gausu natūralių flavonoidų ir polifenolių. Flavanoidai ir polifenoliai - natūralūs biologiškai aktyvūs junginiai, pasižymintys  stipriomis antioksidacinėmis savybėmis, slopinantys taip pat ir cholesterolio oksidaciją, lėtinį uždegimą, apsaugantys ląsteles nuo žalojančių uždegimo padarinių, o kraujagyslių sieneles nuo aterosklerozės. Taigi PADMA CIRCOSAN veikia daugelį lėtinio uždegimo ir aterosklerozės grandžių.

Daugybė klinikinių studijų įrodė, kad PADMA CIRCOSAN gerina kraujotaką, tad yra labai efektyvus gydant įvairias aterosklerozės sukeltas kraujagyslių ligas, infarkto bei insulto komplikacijas. Šios vaisto savybės įrodytos klinikiniais tyrimais, kuriuose buvo tirtas vaisto poveikis protarpiniu šlubumu (kojų arterijų sklerozė) sergantiems ligoniams. Taip pat surinkta nemažai duomenų apie teigiamą vaisto poveikį gydant kitas aterosklerozės formas: išeminę širdies ligą, krūtinės anginą ir naudojant sveikimo fazėje po miokardo infarkto.

PADMA CIRCOSAN iš tiesų unikalios sudėties vaistas, padedantis išvengti ligos ir ją gydyti, kurio poveikis pasireiškia priklausomai nuo individualios kiekvieno ligonio būklės. Tačiau nereikia tikėtis, jog pakaks išgerti vieną kitą tabletę ir ligos kaip nebūta. Kraujagyslių pažeidimai vystosi palaipsniui, rodos, pradžioje be jokių simptomų, tačiau vėliau gydytis tenka ilgą laiką. Tiesa, pasitaiko, kad savijauta pagerėja jau po dviejų vaisto vartojimo savaičių, o kartais - po mėnesio ar dviejų. Tačiau ryškesnis sveikatos pagerėjimas paprastai pasireiškia po trijų vaisto vartojimo mėnesių. Be to, būtina nepamiršti, jog nė vienas vaistas nepadarys stebuklo, jei mes patys nesistengsime dėl savo sveikatos ir nepradėsime gyventi sveikiau. 

PADMA CIRCOSAN

Periferinių arterijų okliuzinės ligos simptomų lengvinimas

Lengvina periferinių arterijų okliuzinės ligos simptomus:

  • dilgčiojimui, skruzdžių bėgiojimo, tempimo jutimui rankose ir kojose,
  • tirpstant rankoms ar kojoms,
  • esant blauzdų mėšlungiui.

Vartojimas. Suaugusiems žmonėms gydymo pradžioje rekomenduojama gerti po 2 tabletes tris kartus per parą, likus 0,5 – 1 val. iki valgio. Tabletes reikia nuryti užsigeriant pakankamu kiekiu skysčio. Savijautai pagerėjus, paros dozė mažinama iki 1-2 tablečių.

Vartoti draudžiama, jei yra alergija bet kuriai veikliajai ar pagalbinei Padma Circosan tablečių medžiagai ar yra retas paveldimas fruktozės netoleravimas.

Padma Circosan sudėtyje yra pagalbinės medžiagos sorbitolio. Galimas šalutinis poveikis. Labai retais atvejais gali sutrikti virškinamojo trakto veikla, pasireikšti odos reakcija ar niežėjimas. Kai kuriems jautriems  asmenims labai retais atvejais galimas nervų sistemos sutrikimas, sukeliantis pernelyg greitą, juntamą širdies plakimą ir silpną nerimą. 

Daugiau informacijos: www.padma.lt

Gamintojas. PADMA AG, Šveicarija.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti kaip nurodyta. Pastebėjus šalutinį poveikį, būtina kreiptis į vaistininką ar gydytoją.

Komentuoti