Kai prireikia ištvermės

Teksto dydis:

Kai prireikia ištvermės

2013 spal. 31 07:40

Andrejus Zadneprovskis, pasaulio ir Europos čempionas, Olimpinis prizininkas 

Niekam nėra paslaptis, kad būti profesionaliu sportininku yra pats tikriausias valios, ištvermės ir jėgų išbandymas. Intensyvios treniruotės nėra malonus popietinis pasivaikščiojimas. Tai pragariškai sunkus darbas, siekiant užsibrėžto tikslo – įrodyti, kad esi geriausias savo srities atstovas. Sportininkus slegia milžiniška įtampa – gerbėjai ir rėmėjai laukia aukštų rezultatų. Kalbant apie Olimpiadą dar prisideda didžiulė atsakomybė prieš tautą ir valstybę, kurią atstovauji. O kur dar nepalankūs žurnalistų atsiliepimai, kai sportinė sėkmė nusisuka? Nenuostabu, kad sportininkams tiesiog būtinas tinkamas poilsis. Ir, žinoma, tinkamos kūno priežiūros priemonės.

Pastarųjų rinkoje esama daug ir įvairių. Kiekvienas renkasi pagal simpatijas ir kišenę. Neslėpsiu, su kolegomis dažnai pasidaliname savo patirtimi bei rekomendacijomis. Žinoma, itin svarus būna mūsų trenerių ir kineziterapeutų žodis. Prieš intensyviąją treniruočių dalį visuomet būna vadinamasis „apšilimas“. Jis atliekamas, siekiant išvengti traumų. Šiam procesui pagreitinti daugelis sportininkų (ne išimtis ir aš) naudoja šildančius balzamus. Jie pagerina vietinę kraujotaką, raumuo tartum „pažadinamas iš miego“. Dažniausiai naudojami tepalai, kuriuose esama nervų galūnes dirginančių ir šildymo pojūtį sukeliančių medžiagų.  Sode dirbančiai bobutei gal ir pakaktų pasigaminti tepaliuką iš medaus, cinamono ir pipiriukų, bet sportininkui profesionalui reikia kai ko geresnio. Aš renkuosi rimtas, laiko patikrintas priemones.

Jau kurį laiką teko naudoti vadinamąjį „arklių“ balzamą. Neseniai sužinojau, kad Lietuvoje atsirado naujas šveicariškas Herbamedicus „arklių“ balzamas. Pastarasis yra sukurtas pagal kelių šimtmečių senumo Pferdebalsam receptūrą ir yra plačiai naudojamas su Alpėmis besiribojančiose šalyse. Yra dvi balzamo rūšys – šildantis ir šaldantis. Bet pagrindinė jo ypatybė – net 25 natūralios sudedamosios dalys. Jos veikia kompleksiškai: vienos gerina kraujotaką, kitos slopina uždegimą, trečios mažina alergijos tikimybę. Esant galimybei natūraliems preparatams teikiu pirmenybę, todėl su dideliu susidomėjimu nutariau išbandyti naujieną.

Iš pradžių naudojau tik šildantį balzamą – prieš treniruotes. Poveikį vertinu teigiamai, nes raumuo ima šilti iškart po balzamo panaudojimo. Po įtrinimo pasklinda maloni šiluma, dėl pagerėjusios kraujotakos lokaliai rausta oda. Patartas kineziterapeuto, po fizinio krūvio ėmiau naudoti ir šaldantį balzamą. Pastarasis pasirodė esąs puikus pagalbininkas kojų nuovargiui pašalinti. Malonu justi greitą atpalaiduojančią vėsą po intensyvių treniruočių. Raminamas jo poveikis juntamas ilgai.

Herbamedicus „arklių“ balzamai man paliko teigiamą įspūdį, dabar visada turiu jų po ranka. Praverčia jie ir buityje kaip pirmosios pagalbos priemonė namų vaistinėlėje.

Daugiau informacijos apie Herbamedicus balzamus rasite apsilankę interneto svetainėje www.herbamedicus.lt

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

PATRICIA 2020 kov. 25 03:41

Vreau să-i mulțumesc dr. PADMAN un caster de vrăji foarte puternic, care mă ajută să-mi aduc soțul înapoi la mine, în urmă cu câteva luni am o problemă serioasă cu soțul meu, în măsura în care a ieșit din casă, și a început să se întâlnească cu o altă femeie și el a rămas cu femeia, aproape că am renunțat până când am văzut o mărturie online despre dr. PADMAN și am decis să-l contactez. I-am explicat problema mea și m-a asigurat că voi vedea un rezultat pozitiv după 24 de ore, în mod surprinzător soțul meu a revenit a doua zi după vraja, implorându-mă să-l iert și mi-a promis să nu mă mai lase niciodată, mulțumită dr unității pentru vraja reală și, dacă aveți vreo problemă, contactați-l, este sincer.

site web: https://padmanspell.com

Whatsapp +19492293867

E-mail: padmanlovespell@yahoo.com.

https://twitter.com/padman_dr.