Užklupo nemiga? Homeopatija gali Jums padėti.

Teksto dydis:

Užklupo nemiga? Homeopatija gali Jums padėti.

2011 liep. 29 00:25

Žemiau pateikti nemigą gydantys homeopatiniai preparatai yra patvirtinti JAV gydytojo Dr. Sah kaip efektyvūs. Verta paminėti, kad taikant homeopatinį gydymą nuo nemigos, kiekvienam verčiau pasitarti individualiai, nes tai suteikia daugiau šansų, kad homeopatinis preparatas padės. Žemiau aptarti preparatai plačiai naudojami tarp nemiga sergančių pacientų.

Coffea Cruda:

Tai vaistas, ruošiamas iš skrudintų kavos pupelių. Jis tinkamas pacientams, kurie yra jautresni išoriniams dirgikliams, nei kiti. Tokių pacientų padidėjęs budrumas ir aktyvumas. Nemiga, lydima nerimastingumo tai stiprus tokių pacientų simptomas. Nervinė nemiga; pacientas naktį guli plačiai atsimerkęs ir negali užmerkti akių. Miegas dažnai nutraukiamas sapnų. Sergantysis gali užmigti apie 3 valandą nakties, tačiau nemiega ramiai. Gali pabusti nuo kiekvieno garso. Coffea tai geras vaistas nuo nemigos, kuri kyla dėl pernelyg aštrių emocijų, pvz. užklupus euforijai. Tai taip pat geras sprendimas gydant nervingumą, kilusį išgėrus per daug kavos arba vyno.

 

Nux Vomica:

Nux Vomica – vienas dažniausiai skiriamų preparatų homeopatijoje gydant įvairias ligas, įskaitant ir nemigą. Šis preparatas ruošiamas atliekant augalo sėklų, žinomų “nuodingojo riešuto” pavadinimu, potentizaciją. Potentizacijos proceso metu gydomosios šio preparato galios iškeliamos į paviršių. Nux Vomica gerai veikia didžiąją dalį organizmo sistemos, o taip pat ir nervus, virškinamąjį traktą, reprodukcinius organus, kvėpavimo takus, t.t.

Preparatas labiau tinka pacientams, kurie užmiega pakankamai anksti, tačiau prabunda 3-4 ryto, todėl atsiranda poreikis pamiegoti dieną. Tai tinkamas preparatas nemigai, kilusiai dėl streso gydyti.

Pulsatilla:

Šis preparatas gaminamas iš augalo, vadinamo šilagėle. Tai gilaus poveikio medikamentas, gydantys daugelį organizmo negalavimų, tiek lėtinių, tiek ūminių. Šiuo preparatu patariama gydyti nemigą, jei: nemiga kyla dėl minčių, besisukančių galvoje prieš užmiegant, o vėliau užmiegama tik anksti ryte, kai jau beveik metas keltis. Dienos metu užklumpa mieguistumas. Miegas paprastai neramus.

Passiflora Incarnata (Raudonžiedė pasiflora):

Tai homeopatinis preparatas, ruošiamas iš Pasifloros lapų. Jis tinkamas nuo nemigos kenčiantiems mažyliams, pagyvenusiems ir nuo darbo pervargusiems žmonėms.

Pasiflora tai puikus vaistas nuo nemigos, kilusios dėl protinio išsekimo. Šis preparatas taip pat gali padėti užmigti pacientams, pratusiems prie morfijaus ir tiems, kurie dažnai būna nervingi. Pasiflora teigiamai veikia nervų systemą.

Šaltinis: sleeplessness.us

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (3)

Ric Clayton 2020 gruod. 4 00:48

I really want to thank Dr Emu for saving my marriage. My wife really treated me badly and left home for almost 3 month this got me sick and confused. Then I told my friend about how my wife has changed towards me then she told me to contact Dr Emu that he will help me bring back my wife and change her back to a good woman. I never believed in all this but I gave it a try. Dr Emu casted a spell of return of love on her, and my wife came back home for forgiveness and today we are happy again. If you are going through any relationship stress or you want back your Ex or Divorce husband you can contact his whatsapp +2347012841542 or email emutemple@gmail.com 

olga 2013 kov. 31 22:54

ka daryt kai kankina nemiga/

Donas 2012 vas. 10 11:29

Kai neužmiegu, man geriausiai Sedatif.